У Черкасах "Батьківщина", Фронт Змін та "Свобода" підписали угоду про спільні дії на парламентських виборах 2012 року

Сьогодні зранку черкаські опозиційні сили (обласні організації «Батьківщини», «Фронту змін» та «Свободи), підписали угоду про спільні дії на парламентських виборах 2012 року.
В угоді йдеться про те, що партії формують єдиний список кандидатів у народні депутати України, які балотуватимуться у мажоритарних округах. Здійснюватись це буде за принципом «один округ – один кандидат від об’єднаної опозиції». Крім того, сторони, що підписалися, визнають базовими вимогами до кандидатів патріотизм, порядність, принциповість, фаховість, громадський авторитет та бездоганну репутацію, а також несуть відповідальність за кожного висунутого кандидата перед українським народом.
«Ми наголошуємо, що єдиним опонентом для об’єднаної опозиції є чинний режим і ті політичні сили, які його уособлюють. Тому ми відмовляємось від публічної взаємної критики та декларуємо принцип взаємоповаги і взаємного непоборювання між усіма опозиційними політичними силами,» - зокрема йдеться у тексті угоди.
«Ми, лідери обласних партійних організацій–учасниць угоди, зобов’язуємосяся забезпечити її безумовне виконання,» - прокоментував підписання голова Черкаської обласної організації ВО «Батьківщина».
Від імені обласного «Фронту змін» угоду підписала голова Наталія Старікова, від імені ВО «Свобода» - Тетяна Чорномаз.
13.02.2012 16:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
08:53 14.02.2012 JILLY:
Коли "смотрящіє" будуть вирішувати долю кандидата від опозиції - отримаємо чергову тушку.
21:55 13.02.2012 Mykola:
Ребята, что-то вы слишком рано начали базар.. А сколько стоит ваш "обьединенный кандидат"?