16 депутатів міськради Черкас провели депутатські збори - без мера та більшості

Без кворуму, але з бажанням працювати. Депутати черкаської міськради зібрались під куполом сесійної зали, аби довести: готові продовжити пленарку навіть без міського голови, передає кореспондент vikka.ua.

Серед присутніх – представники чотирьох депутатських фракцій: Партія вільних демократів, БПП "Солідарність", Громадянська позиція та Радикальна партія Ляшка. Усі – майже в повному складі, однак загалом зібралось 16 обранців. Попри те, що кворум не зібрано, вирішують провести депутатські збори, де кожен з обранців зможе озвучити свою позицію. Нарікали, зокрема, на те, що невирішеними досі залишаються понад півтисячі питань порядку денного, а не скликання й перенесення сесії – це системне порушення регламенту міськради.
16 депутатів міськради Черкас провели депутатські збори - без мера та більшості

В ході обговорення голова лічильної комісії міськради Володимир Гриценко нагадав міському голові, що шляхом обдзвону депутатів не можна робити висновки, чи збереться сесія. Про кворум можна говорити тільки за фактом присутності іреєстрації обранців в сесійній залі.

"У списку депутатів, яким буцім телефонували напередодні, було вказано, що деяких немає у місті, – зазначив Гриценко. – Того ж дня випадково я бачив цих людей біля магазинів".

Крім того, "вільнодемократівець" нагадав про обов’язок тих депутатів – держслужбовців, які повинні бути присутніми на пленарках завжди, за винятком лікарняних та відпусток.

Поза тим, обранці вирішили звернутись до правоохоронців з заявою про порушення міським головою Закону "Про місцеве самоврядування в Україні".
09.08.2018 15:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter