Тулуб не боїться міжнародних санкцій, бо "влада забезпечила чесні й прозорі вибори"

Тулуб не боїться міжнародних санкцій, бо "влада забезпечила чесні й прозорі вибори"Губернатор Черкащини Сергій Тулуб називає огульними звинувачення опозиції у фальсифікації виборів. Про це пише Gazeta.ua.
"Місцевим опозиціонерам я радив би перевірити здоров'я. Бо я їм увижаюся то в Каневі, то в Золотоноші. Ледь не протоколи рахую. Насправді увесь цей час я перебував на роботі. Влада забезпечила чесні й прозорі вибори, і якщо ЦВК вирішить провести перевибори у двох черкаських округах, то вони теж пройдуть чесно й прозоро", - зауважив він.
Тулуб каже, що не боїться санкцій з боку міжнародної спільноти.
"Я знаю, що опозиціонери подають моє прізвище до списків тих, кого вони радять не пускати в країни Євросоюзу. Але в мене за кордоном нічого нема. Так само, як і нема вільного часу, щоб кудись їздити. Я увесь час працюю. Ви можете бачити мене на роботі", - наголосив губернатор.
Тулуб вважає, що його однопартійці Табачник, Ківалов та Колесніченко мало посприяли високому результату, який показала "Свобода".
"Не можуть Табачник і Колесніченко вплинути на рішення такої великої кількості людей. Хоча дякувати їм я точно не буду. Я давно знаю цих людей і не раз запрошував відвідати з візитом Черкащину, щоб переконатися, що тут мовних проблем не існує. Однак вони відмовилися", - додав він.
За результатами парламентських виборів Партія регіонів посіла друге місце в Черкаській області, значно поступившись об'єднаній опозиції, та трохи випередивши партії "Удар" та "Свобода".
06.11.2012 13:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
01:26 07.11.2012 nyusha:
ха-ха 3 рази!!! Не БОІТЬСЯ???? Памперси йому, або СВИНЯЧУ ГОЛОВУ, як донецькому голові ОВК. Хай так само помилується на своє рило. І не вважався в Каневі та в Золотоноші а був там де-факто!