КВУ: 2018 року в санаторіях ВРУ відпочили лише 3 чинні нардепи і 2 колишні. Зокрема, есдек з Драбова Тамара Прошкуратова

КВУ: 2018 року в санаторіях ВРУ відпочили лише 3 чинні нардепи і 2 колишні. Зокрема, есдек з Драбова Тамара Прошкуратова За інформацією КВУ, в 2018 році лише троє чинних народних депутатів України відпочили в закладах, що перебувають в сфері управління Верховної Ради України. Таку інформацію КВУ було надано апаратом Верховної Ради у відповідь на інформаційний запит.

Апарат ВРУ повідомив, що наразі в сфері управління Верховної Ради перебувають такі заклади: державні підприємства «Пансіонат матері та дитини «Таврійські зорі» та «Готельно-оздоровчий комплекс «Затока», що розташовані в м. Скадовськ Херсонської області, а також бази відпочинку «Конча-Заспа» та «Пуща-Водиця» в м. Києві.

У 2018 році в цих закладах відпочивали разом із сім’яами лише три чинні народні депутати: Микола Люшняк (БПП), Ігор Артюшенко (БПП) та Костянтин Матейченко (Народний Фронт). Також в них відпочили два народні депутати колишніх скликань: Тамара Прошкуратова та Ольга Гінзбург.

Минулого року в санаторіях Ради офіційно відпочили чотири народні депутати восьмого скликання.

«Існування спеціальних санаторіїв Верховної Ради є недоцільним. Такі санаторії були популярні в СРСР, але зараз в них немає жодного сенсу. Цього року із 423 депутатів в цих закладах відпочили лише 3 депутати. Така ж картина була минулого року, коли в санаторіях Ради офіційно відпочили 4 депутати. Враховуючи низьку зацікавленість у відпочинку в цих закладах, їх було б логічно продати на відкритому конкурсі», - зазначив голова КВУ Олексій Кошель.
03.08.2018 14:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter