Бондаренко вважає, що його хочуть відправити у відставку на підставі "брехні й перекручуванні фактів"

Мер Черкас Анатолій Бондаренко прокоментував на ФБ розміщення на сайті міськради Черкас електронної петиції відносно дрострокового припинення його повноважень, як мера Черкас.

Нещодавно на сайті міської ради було зареєстровано електронну петицію із закликом відправити у відставку діючого міського голову. Автором її є депутат від БПП Микола Мирза (людина, яка фактично забезцінь орендує міське майно).

Дозволю собі декілька тез щодо цього:

1) Розцінюю це як чергову спробу деструктивних сил вивести з ладу міське господарство та нав’язати жителям міста думку про необхідність кадрових змін.

2) Багато років поспіль міський бюджет був перетворений у фінансове “корито”, до якого мало доступ лише певні “авторитетні” люди. А зараз вони не змиряться з тим, що більше не контролюють фінансові потоки. Десять років вони грабували місто, створюючи ілюзію його розвитку та процвітання через піар в підконтрольних ЗМІ та годуючи мешканців міфічними проектами.

3) Ми ж взялися за реальні справи, відколи мене обрали міським головою. Для прикладу, візьму дороги. Капітальний і поточний ремонт (разом із тротуарами). 2016 рік – відремонтували близько 200 000 м кв, а в 2017- близько 150 000 м кв. А це в десятки разів більше, ніж за попередні десятки років.

До речі, всі проблеми громади складають основу проекту стратегії міста, який на сьогодні перебуває на останньому етапі (перед винесенням на обговорення) .

4. Цікаво, що особливо “непокоять” автора петиції ласі шматочки нерухомості, які перебувають у власності громади міста – це дитячий табір “Дахнівська Січ” та кінотеатр “Салют” . Правда, чомусь не написав, що саме він і орендує ці об’єкти та сплачує до бюджету щомісяця аж близько 12 тисяч гривень за кінотеатр та 2 тисяч гривень (!) за шість тисяч квадратних метрів комплексу “Дахнівська Січ” щомісячно. Надаю документальне підтвердження цьому факту від департаменту економіки Черкаської міськради.

До речі, за результатами службового розслідування, знайдено порушення по факту виконання договорів по оренді даних об’єктів, зокрема, нецільове їх використання. Тому відповідні матеріали направлені до правоохоронних органів. Підкреслюю – ми намагаємось забезпечити ефективне використання майна, що належить місту, а, отже, і його населенню.

Не відповідає дійсності той факт, що місце “Дахнівської Січі” нібито хтось хоче забудувати. Це при тому, що комплекс належить Міністерству освіти і України.

5. Перекручування фактів та відверта брехня – ось на чому базується ця електронна петиція. Бо не дозволи на встановлення МАФів, а рішення про знесення незаконних споруд ухвалив виконавчий комітет. Не знищення пляжів, а створення зон відпочинку в мікрорайоні "Митниця" - це предмет обговорення в раді!
01.08.2018 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter