В Умані побував голова "Опозиційного блоку" Юрій Бойко

В Умані побував голова "Опозиційного блоку" Юрій Бойко Як протидіяти рейдеству та що потрібно зробити заради розбудови аграрного сектору України. Як інформує Вечірня Умань, 11 липня на базі Всеукраїнської Аграрної Ради відбулась зустріч зі співголовою фракції Політичної партії “Опозиційний блок” Юрієм Бойко у м. Умань та обговерння ключових питань розвитку вітчизняної аграрної галузі.

На зустрічі були присутні також сільгоспвиробники з Черкаської, Одеської, Київської та Кіровоградської областей.

Під час зустрічі сторони поговорили, зокрема, про проблему рейдерства, яка набуває загрозливих масштабів. За інформацією ВАР, минулого року кількість захоплень сільськогосподарських підприємств або спроб привласнити майно та врожаї вітчизняних аграріїв зросло порівняно з 2016 роком у 2,5 рази – до майже 1000 з 360. При цьому аграрії зазначають, що нерідко незаконне захоплення земель та врожаїв відбувається за участі Комісії Мін’юсту з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації (т.зв. Антирейдерської комісії), яка покликана захищати сільгоспвиробників від цього явища.

Бойко пообіцяв, що зі своєї сторони Опозиційний блок робитиме депутатські звернення на керівництво Міністерства юстиції та сприятиме швидшому вирішенню цієї проблеми.

Крім того, ВАР розповіла голові фракції про свою законотворчу діяльність, зокрема в частині законопроектів №8121 щодо протидії рейдерству, який Верховна Рада ухвалила 10 липня в першому читанні, та №6527-д про кооперацію, що досі не був проголосований в парламенті. Бойко відмітив їх важливість для розвитку малого та середнього бізнесу та пообіцяв підтримку від Опозиційного блоку. Також він пообіцяв підтримати ініціативи ВАР щодо вирівнювання податкового навантаження з 1 га, удосконалення системи державної підтримки аграрної галузі та вирішення проблеми руху/траспортування сільськогосподарської техніки дорогами України.

Іншими важливими темами для обговорення стали проблеми, що існують в державі на всіх рівнях влади. Таким чином, Бойко пообіцяв активніше долучатись у розбудову аграрного сектору, як одного з основних драйверів розвитку вітчизняної економіки.

По закінченню зустрічі сторони домовились проводи такі заходи на регулярній основі.
12.07.2018 13:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter