Булатецький на сесії Черкаської облради звинуватив мера Черкас Бондаренка в отриманні 30 % "відкатів" за підряди на ремонт доріг

Як інформує Про Все, на сьогоднішньому засіданні Черкаської обласної ради Микола Булатецький звинуватив міського голову Черкас та одного з депутатів обласної ради в тому, що вони отримують з ремонту доріг 30% "відкату".

- Мені сказала людина, що такого ще не було. Що за те, щоб отримати підряд на ремонт доріг підрядник має заплатити "відкат" 30% міському голові та депутату обласної ради. Тут сидить прокурор. Я звертаюся до вас - я вам дам ім'я людини, - сказав депутат обласної ради Микола Булатецький.

Натомість Михайло Мушієк, який сприйняв ці звинувачення на свою адресу і заявив, що коли в країні зміниться влада, всім хто заважав їм працювати будуть виставлені рахунки.

- В мене є блокнотик де я записую хто що сказав чи зробив. Вчора в мене проводили обшуки - шукали цей блокнот. Я заявляю, що в мене вдома його немає - я його переховав. Окрім того в мене вже не один блокнот. Нещодавно я почав вести третій. Коли в країні буде інший президент то всім хто заважав нам працювати ми виставимо рахунки, - відповів на закиди Михайло Мушієк.
11.07.2018 15:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter