Канівська міськрада ухвалила звернення до Кабміну та ВРУ з приводу безсовісних зарплат та премій вищим посадовцям

Канівська міськрада ухвалила звернення до Кабміну та ВРУ з приводу безсовісних зарплат та премій вищим посадовцям Депутати Канівської міськради звернулися до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо несправедливих заробітних плат і премій посадовців, що ведуть до знищення держави. Як інформують у міськраді Канева, звернення було прийняте в ході чергового засідання сесії.

«Ми, депутати Канівської міської ради, вкрай стурбовані ситуацією, що склалась у суспільстві після запровадження певним українським чиновникам захмарних зарплат і премій.

В той час, коли країна веде виснажливу війну з Росією, коли величезна більшість українців просто виживає, а значна частина працездатного населення просто виїжджає закордон у пошуках кращої долі, певна частина українського чиновництва отримує захмарні (мільйонні!) заробітні плати та премії. Така ситуація не тільки підриває довіру до діючої влади, вона підриває довіру до самої української держави. Якщо вище керівництво негайно не втрутиться, не приведе до розумних меж чиновницькі зарплати, не встановить загальносприйнятливі верхні межі цих запрлат, до прикладу, не більше ніж в 10 раз від мінімальної – реально варто очікувати краху сучасної української держави.

Саме тому вимагаємо невідкладного прийняття відповідних розпоряджень, законів та інших нормативних документів, які унеможливлять таке знущання чиновницької «еліти» над українським народом», - йдеться у тексті звернення.
11.07.2018 11:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter