Губський переконаний, що коли Даценко прибере адмінресурс і "братків", то він матиме більшість голосів

Губський переконаний, що коли Даценко прибере адмінресурс і "братків", то він матиме більшість голосівПрес-служба Богдана Губського поширила його заяву з приводу останніх подій на 197 окрузі. Текст нижче:
"30 жовтня діяльність окружної виборчої комісії 197-го виборчого округу була фактично паралізована, але інформація про причину її блокування подана окремими ЗМІ не відповідає дійсності.
Події, які розгорнулись 30 жовтня, стали наслідком незаконного силового та психологічного втручання в роботу ОВК окремих народних депутатів, кандидатів в народні депутати та їх представників. Вся діяльність ОВК 30 жовтня проводилась в атмосфері силового та психологічного тиску і залякування, що призвело до її фактичного блокування.
З цього приводу кандидат в народні депутати Богдан Губський зазначив, що за весь час роботи окружної виборчої комісії він з’явився в приміщенні ОВК лише один раз - 30 жовтня під час технічної перерви. Причиною приїзду Богдана Губського до ОВК стала інформація про спробу заблокувати роботу ОВК.
За словами народного депутата, біля приміщення ОВК він побачив групу молодиків спортивної зовнішності, які зробили спробу не допустити Богдана Губського до приміщення ОВК. В самому приміщенні, де працює окружна виборча комісія, деякими народними депутатами, окремими кандидатами в народні депутати та їх представниками - близько сорока осіб - порушувались всі можливі закони щодо процедури підведення підсумків голосування, визначення їх результатів та здійснювався тиск на членів ОВК.
Так, народний депутат Андрій Шевченко , що на той час був присутній під час засідання ОВК, з папірця надиктовував дані невідомого походження щодо результатів голосування , які змушував вносити до електронної системи ЦВК «Вибори», при цьому заходив до серверної кімнати, що є прямим порушенням закону.
Члени окружної виборчої комісії, які працюють три доби практично без перерви, знаходяться на межі фізичного та психологічного виснаження – так, два члени ОВК знепритомніли прямо на робочому місці, трьом з них довелося кілька разів викликати «швидку допомогу», а деякі зі членів ОВК були госпіталізовані до Канівської ЦРЛ.
Як зазначив Богдан Губський, можна констатувати, що на 197 – му виборчому округу робиться спроба сфальсифікувати результати голосування шляхом психологічного тиску на членів ОВК. Одночасно розгортається кампанія дезінформації щодо перебігу подій на 197 – му виборчому округу.
Кандидат в народні депутати Богдан Губський підкреслив, що він буде до кінця відстоювати законність підведення результатів голосування.
«Відчуваю за собою підтримку тисячі виборців Черкащини, які довірили мені представляти їх інтереси у парламенті, і яких я не зраджу за жодних обставин. В мене немає сумніву, що при чесному підрахунку я матиму більшість голосів,» - зазначив Богдан Губський.
31.10.2012 15:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter