Майборода- Тулубу: досить мухлювати! Ви - гарант Конституції чи де?

Майборода- Тулубу: досить мухлювати! Ви - гарант Конституції чи де? Депутат Черкаської обласної ради від Партії вільних демократів, кандидат в народні депутати по в/о №194 Любов Майборода направила звернення голові Черкаської ОДА Сергієві тулубу з приводу ситуації на 194 окрузі.
Шановний Сергію Борисовичу!
До мене надходять чисельні звернення громадян з приводу затримки підрахунку голосів по в/о 194, де за попередніми даними найбільшу кількість голосів здобув Микола Булатецький – 31900, або 39% від кількості виборців, що взяли участь у голосуванні. На другому місці виявилась Валентина Жуковська, яка набрала 19514 або 22% голосів. Перемога М. Булатецького підтверджується протоколами з мокрими печатками.
Проте, провладні кандидати В. Парамонов та В.Жуковська після отримання даних про підсумки виборів, направили понад 20 скарг з приводу дрібних порушень до судових органів, що гальмує процес завершення виборів.
Робота окружної виборчої комісії по округу 194 фактично паралізована.
Звертаю Вашу увагу на непряме втручання органів влади у виборчий процес. При середній кількості голосів по округу за Партію Регионів – 18%, на спеціальних дільницях результати голосування істотно відрізняються.
Так, в колоніїї ІТК-62 за Партію Регионів проголосувало 61% виборців, по СІЗО – 83%, обласній лікарні – 82%.
Аналогічні результати голосування за Валентину Жуковську. При середній кількості голосі, що набирає В. Жуковська по округу -22%, в колонії за неї проголосувало 46%, в СІЗО -82%, в обласній лікарні -82%.
Виборчий процес – довготривала робота десятків тисяч людей, яка має бути гідно завершена. Звертаюсь до Вас, як до представника гаранта Конституції України, вжити заходи по захисту конституційних прав громадян, які зробили свій вибір 28 жовтня 2012 .

Депутат обласної ради від міста Черкаси, Любов Майборода
31.10.2012 14:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter