В ОВК № 197 підтасовують дані й не можуть знайти оригінали протоколів ДВК - "Опора"

В ОВК № 197 підтасовують дані й не можуть знайти оригінали протоколів ДВК - "Опора"В окружній виборчій комісії № 197, (м. Канів Черкаської області) виявлено два проблемні протоколи по одномандатному виборчому округу, повідомили у Черкаській організації громадської мережі "Опора".

Зокрема, у протоколі дільниці № 710897 (м. Канів) були виправлені дані коректором на користь Богдана Губського, кандидата-мажиритарника, який йде самовисуванцем і на цей момент перемагає із незначною перевагою над Леонідом Даценком, кандидатом від політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина».

Як запевняють члени ОВК, якщо представники дільниць надають їм виправлені протоколи, то вони повертають ці документи для доопрацювання, тобто для оформлення протоколів відповідно вимог. Тому документи,виправлені коректором, вони прийняти не могли, а про те, хто і коли їх відкоригував, працівники ОВК не знають.

Окрім цього, були знайдені відмінності у результатах голосування у ДВК № 710888 (м. Канів), зазначених у протоколі і внесених у інформаційно-аналітичну систему «Вибори народних депутатів України» Єдиної інформаційно-аналітичної системи «Вибори». У цьому випадку у систему було внесено на 1000 голосів більше на користь вже згадуваного вище Богдана Губського.

Як з’ясувалося пізніше, ОВК також не може знайти усі оригінали зазначених протоколів.

Спостерігачі ОПОРИ одразу помітили дуже повільне внесення даних у комп’ютер, що значно затримувало процес. На цей момент в окружній виборчій комісії перебуває народний депутат України від «Блоку Юлії Тимошенко» Андрій Шевченко, який викликав представників правоохоронних органів для з’ясування обставин.
30.10.2012 17:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter