Три фракції Черкаської міськради бойкотували сьогоднішню сесію та поскаржилися на мера Бондаренка в прокуратуру

Із заявою до прокуратури звернулись лідери трьох депутатських фракцій (Партія вільних демократів, "БПП-Солідарність" та Громадянська позиція), які вранці покинули сесію міської ради. Причиною бойкотування пленарного засідання стала присутність на своїх місцях чотирьох депутатів, які нещодавно були позбавлені мандатів за народною ініціативою. Політики вимагають дотримання норм закону, передає кореспондент vikka.ua.
Три фракції Черкаської міськради бойкотували сьогоднішню сесію та поскаржилися на мера Бондаренка в прокуратуру

Заявники стверджують: сьогодні мер Бондаренко вчинив злочин проти черкасців і повинен відповісти за нього.

Член фракції "БПП - Солідарність" Олександр Радуцький називає сьогоднішні події в сесійні залі зґвалтуванням демократії на місцевому рівні.

"І найактивнішим учасником цього зґвалтування був саме міський голова разом зі своєю фракцією, – зазначає політик. – Тим паче, що працівники прокуратури прямо в сесійній залі заявили про незаконність участі в цій сесії відкликаних депутатів".

Не збираються народні обранці визнавати рішення, прийняті на сесії після того, як частина депутатського складу сесії залишила залу засідань. Кажуть, і їх обов’язково оскаржать у прокуратурі.

"Мова йде про 35 млн. гривень! І, якби все було по закону й відкликані депутати не брали участь в голосуванні, розподіл цих коштів не відбувся б", – додає Олександр Радуцький.

Нагадаємо, на порядку денному сьогоднішнього засідання стояв перерозподіл міського бюджету на 2018.
17.05.2018 18:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter