Черкаська "Батьківщина" затаврувала "тушок" з ВР, які "замиготіли" в ЗМІ та на біл-бордах

Черкаська "Батьківщина" затаврувала "тушок" з ВР, які "замиготіли" в ЗМІ та на біл-бордахГолови Чигиринської,Канівської,Смілянської, Корсунь-Шевченківської, Кам’янської районних та голова Канівської міської партійної організації ВО «Батьківщина» підписали звернення з приводу передвиборчої ситуації на Черкащині.

"Хоч межі виборчих округів на Черкащині ще остаточно не відомі, кандидати від влади вже розпочали активну передвиборну агітацію. Чимало серед нинішніх співпошукачів депутатських мандатів від Партії регіонів і таких, які в нинішній парламент пройшли під іншими прапорами, того ж БЮТу, наприклад. Знову з’явившись в своїх «старих» районах, деякі політичні перебіжчики вирішили скористатись не лише привілеями провладних кандидатів, а й зберегти за собою ореол опозиціонера. Дехто навіть назвався членом фракції БЮТ у Верховній Раді, хоч його давно звідти з тріском вигнали. А дехто спробував домовитись із місцевими парторганізаціями «Батьківщини», щоб на місці нікому було їх обізвати зрадниками. Тому кілька районних і міських організацій «Батьківщини» з цього приводу виступили ж жорсткою заявою:
«Хоч надворі тріскучі лютневі морози, а в політичному житті Черкаської області вже потужно нуртує підготовка до парламентських виборів, які мають стартувати влітку. Партія регіонів за стінами облдержадміністрації кроїть і перекроює мажоритарні округи, щоб підтасувати під своїх кандидатів найбільш «вдячний» електорат, обтрушує павутину із своїх старих виборчих обіцянок про «покращення життя вже сьогодні» і підбирає із побитого міллю набору політичних мумій підходящих кандидатів, як основних, так і технічних.
Для останнього найкраще підходять парламентські «тушки», які свого часу переметнулись до провладної фракції із опозиції, купившись на солодкі коврижки обіцянок або на конкретні портфелі із грішми. Тож немає нічого дивного, що обличчя колишніх зрадників БЮТу чи «Нашої України» сьогодні замиготіли в районних газетах та на біг-бордах, що ці «достойники» відкривають свої громадські приймальні прямо в адміністраціях і меріях, що їх із хлібом-сіллю зустрічають у школах і дитсадках, куди вони привозять подарунки, придбані за «чесно зароблені кошти». Вони будуть грати відведену ім владолю роль «альтернативних» до регіоналів кандидатів і, якщо в районах ще не забули їхньої «геройської» зміни політичної масті, то програмуватимуть виборців, що в політиці – одні зрадники і брехуни. Мета відома – знівелювати шанс справді опозиційних і чесних людей перемогти.
Ми переконані, що саме тому сьогодні нагадав про себе Ігор Савченко, обраний до парламенту за списками БЮТ, але після приходу до влади Віктора Януковича з 2010 року – член пропрезидентської коаліції та фракції Партії регіонів. Він «прославився» ще й тим, що 27 квітня 2010 року голосував за ратифікацію угоди Януковича — Медведєва, тобто за продовження перебування Чорноморського флоту Росії на території України до 2042року, що українською опозицією було однозначно оцінено, як зрада державних інтересів.
Упевнені, що і нинішній типу позапартійний Анатолій Семинога з’явився у наших районах не випадково. На Смілянщині, звідки він родом, ще не забули, як його у лютому 2011 року з ганьбою виключили із парламентської фракції БЮТ за те, що він проголосував за зміни до Конституції, які продовжили повноваження Верховної Ради до п’яти років, по суті, дозволивши Партії регіонів вчинити конституційний переворот.
Вони повернулись у рідні пенати лише для того, щоб прихильники «Батьківщини» і Юлії Тимошенко або не зорієнтувались і проголосували за них, або розчарувались і не пішли на вибори. Але ми з усією відповідальністю заявляємо, що цей план влади не матиме успіху. Ми всі знаємо ціну цим підсадним качкам, пам’ятаємо про їхні «подвиги» і в очі їм кажемо: політичним зрадникам – політичне кладовище! Вони самі підписали свій політичний вирок, зрадивши довіру черкащан, які в своїй переважній більшості сьогодні готові знову підтримати курс країни на свободу і демократію. Нас не заведуть на облудливі манівці жодні політичні «тушки», у який би колір вони сьогодні не фарбувались».
10.02.2012 14:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
21:38 10.02.2012 karp7:
Відома тактика ще з часів відомих "українських незалежників" - хто не з нами, той проти нас.