Черкаська ТВК позбавила мандатів 3 депутатів Черкаської міськради - Альону Цегвінцеву, Тетяну Чорнобіль і Віталія Косяка

Як інформує ТРК "Вікка", згідно із результатами засідання Черкаської ТВК 3 травня 2018 року, трьох обранців позбавили статусу депутатів. Стало відомо, хто займе у міськраді їхні місця. Про це у Facebook повідомив черкаський журналіст Вадим Комаров.

Відтак, мандатів позбавили депутатів від Партії вільних демократів Альону Цегвінцеву та Тетяну Чорнобіль. Новими депутатами Черкаської міської ради за рішенням ТВК від ПВД стали – Наталія Даньковська та Максим Панасенко.

Крім цього, статусу депутата за ініціативою виборців позбавлено Косяка Віталія Петровича (Радикальна партія Олега Ляшка).

"Документи з рішенням партії майже в останні хвилини засідання ТВК привіз помічник народного депутата ВРУ від РПЛ Дмитра Линька", – каже журналіст.

Місце Косяка в міській раді займе Ірина Гончаренко, оскільки наступний за списком Арсен Мкртчян відмовився від мандата депутата.

Черкаська ТВК позбавила мандатів 3 депутатів Черкаської міськради - Альону Цегвінцеву, Тетяну Чорнобіль і Віталія Косяка


Зазначимо, у Черкасах почали процедуру відкликання п’ятьох депутатів міськради. Громадські збори відбулися 30 березня у приміщенні ТОВ "ГРУПА ВЕНЕТО". Йдеться про обранців Альону Цегвінцеву, Тетяну Чорнобіль, Максима Шадловського, Віталія Косяка та Максима Скорика. Збори відбулися за ініціативою чотирьох виборців – депутатів Олександра Згіблова і Тараса Коломійця, а також активістів Сергія Кузляєва і Юрія Кубрицького. У голосуванні взяли участь майже всі присутні – 410 осіб.
04.05.2018 11:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter