В Умані конкуренти виявили контору, яка створює "паралельний світ" для Яценка

Як інформує прес-служба кандидата в народні депутати по в/о №200 Максима Полякова, сьогодні в Умані на вулиці Садовій виявили незаконний центр збору та підрахунку голосів. В одному з приміщень без вивіски та будь-яких розпізнавальних знаків група молодих людей опрацьовувала дані з виборчих дільниць під прикриттям екзіт-полів, які передавала у штаб кандидата від Партії регіонів Антона Яценка.
Одразу після відкриття виборчих дільниць біля виходу з дільниць з'явилися молоді дівчата, які запитували людей за кого з кандидатів та за яку партію вони проголосували. На запитання хто вони і звідки відповідали, що роблять екзіт-пол і працюють від організації «Гарно Україна». Організація не реєструвалася ні на ОВК ні на жодній ДВК. Дівчата не могли пояснити, хто їх найняв на роботу, де їхнє представництво в Умані та хто в них головний. Вдалося з'ясувати, що інформацію вони надають у приміщення, яке знаходиться на вулиці Садовій.
-До нас надійшла інформація, що працює незаконний центр з паралельного підрахунку голосів, - прокоментував журналістам кандидат в народні депутати Максим Поляков. – За цією інформацією зібрану інформацію передавали на штаб Антона Яценка. Коли зайшли в приміщення, то дійсно побачили що сім осіб опрацьовує дані, отримані з дільниць. Також там був агітаційний щит Антона Яценка та агітаційна продукція.
На місце викликали працівників міліції, які спочатку відмовлялися приймати заяву про злочин. Тільки після приїзду слідчо-оперативної групи почалася робота працівників міліції. При цьому вони по телефону отримували вказівки від свого керівництва. Працівники центру пояснити що вони роблять і хто їх взяв на роботу не могли.
В Умані конкуренти виявили контору, яка створює  "паралельний світ" для Яценка
28.10.2012 20:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter