В Умані "спортсмени" з інших областей раптово стають членами та головами ДВК

В Умані "спортсмени" з інших областей раптово стають членами та головами ДВКЗа повідомленням Вечірньої Умані, сотні молодих людей міцної статури щоранку збираються в уманському штабі Антона Яценко. Потім їх розвозять у невідомих напрямках автобусами підприємства "Круіз-Авто", директором якого є депутат міськради від блоку Литвина Олександр Цебрій. Ці хлопці - нові голови і секретарі ДВК.
Особи з Луганська, Донецька, Житомира та інших міст, які прибули напередодні в Умань "на змагання", потрапили в списки членів ДВК в Христинівському районі.
Цього року на виборах ЦВК заборонила голосувати за відкріпними талонами. Тому з 23 жовтня деякі партії: «Молодіжна партія України», «Руська Єдність», «Партія Регіонів», «Єдина Родина», «Ліберальна партія України» та інші, почали замінювати своїх членів ДВК на представників з інших міст.
25 жовтня в селах Верхнячка та Вербовата дані особи з’явились на прийняття присяги. Як розповідає діючий голова дільниці №710659 с.Верхнячка Надія Осичанська: «Вдень прийшли молоді люди, почали показувати посвідчення, сказали, що прибули на заміну голови та членів ДВК. Втім, ніякої постанови з ОВК про заміну до нас не надходило, і при собі молодики її не мали. Тому ми не дозволили їм самовільно робити заміну та порадили звернутись до ОВК. Будь-які спроби зв’язатись з цими людьми за номерами телефонів, що вказані в поданні, виявились марними, всі подані номери не існують».
26.10.2012 15:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter