В Умані "лінива" ОВК може зірвати вибори

В Умані "лінива" ОВК може зірвати вибориВ Умані дільниці не встигають підготуватись до виборів, а в ОВК знову сваряться. До виборів залишилось декілька днів, а на деяких дільницях досі немає кабінок для голосування, пише Вечірня Умань.
28 жовтня вибори, але кожного дня в ОВК розглядають близько десяти заяв на заміну та складання повноважень членами дільниць. Серед них є і заміни голів, заступників та секретарів.Також станом на 23 жовтня є 28 дільниць , з яких 4 великих та 9 середніх ще не отримали кабінки для голосування. Як пояснює колишній секретар ОВК, а зараз людина, яка допомагає у видачі кабінок Юрій Швець, - причиною затримки видачі кабінок стала часта заміна ОВК, так як попередні голови не встигали набути права підпису документів в банку, і таким чином фінансування на кабінки не надавалось. Планується завершити видачу кабінок до 25 жовтня.
Навіть голова окружної виборчої комісії не впевнений чи встигнуть дільниці підготуватись до виборів. – Члени ОВК ігнорують роботу, 22 жовтня член комісії Максим Азорський не з’явився на чергування і всю його роботу в ОВК довелось виконувати голові, операторам та членам комісії, які прийшли допомогти. Дільниці постійно змінюють своїх членів, за постановами ЦВК суб’єкти подання мають право вносити зміни до останнього дня перед виборами, всі кандидати та партії використовують це право, але через це ні дільниці, ні ОВК не можуть працювати повноцінно. Люди, яких призначають напередодні виборів, не встигають підготуватись до роботи. Лише вибори покажуть результат нашої роботи та підготовки, - розповідає голова ОВК №200 Едуард Шумілов.
Станом на 23 жовтня комісією ще не прийняті списки подання від партії УНА. На засіданні 22 жовтня знову більшісттю було відмовлено в прийняті подань, члени комісії які проголосували проти, а саме: Масим Азорський, Аркадій Білібаєв, Володимир Врублевський, Ірина Надзорська, Євген Плющ, Тетяна Скуднова, Єгор Тесленко, Циганкова Аліна, Вероніка Бондарук відмовились пояснювати причину відмови у реєстрації. Таким чином партія УНА досі не має права використовувати свою квоту в розмірі 50 чоловік.
25.10.2012 11:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter