"Ржака" над Тулубом: Рудик - голові Черкаської ОДА: "Поспіх виправданий тільки при ловлі блох..."

"Ржака" над Тулубом: Рудик - голові Черкаської ОДА: "Поспіх виправданий тільки при ловлі блох..."   "Ржака" над Тулубом: Рудик - голові Черкаської ОДА: "Поспіх виправданий тільки при ловлі блох..."   Сергій Рудик, кандидат у народні депутати України у 198 одномандатному виборчому окрузі, звернувся з відкритим листом до голови Черкаської обласної державної адміністрації Сергія Тулуба. Текст листа наводимо повністю.

"Шановний Сергію Борисовичу!

У понеділок увечері у прямому ефірі радіо "Рось" я звернувся до Вас із проханням зірвати мої агітаційні біл-борди у ніч з 26 на 27 жовтня, як Ви це зробили у ніч на 11 жовтня. Тоді по трасі Черкаси-Сміла мої плакати дуже швидко і професійно зідрали. Я просив Вас зробити це ще раз, аби у цей час ми самі могли підготуватися до фальсифікацій, які Ви і голови райдержадміністрацій готують проти мене, "Свободи" і "Батьківщини".

Дякую Вам за оперативність! У ніч із 22 на 23 жовтня мої біл-борди у Смілі на перехресті вул. Жовтневої і Ржевського та 60 років Перемоги і провулку Гастелло вже зірвали і поклеїли на їхньому місці агітаційні матеріали Партії регіонів.

Але Ви неправильно мене зрозуміли! По-перше, я просив зірвати плакати по трасі Черкаси-Сміла, а не в самій Смілі. А по-друге, не так швидко. У мене ще є кілька днів для агітації. Тому прошу Вас повернути мої агітаційні плакати назад так само оперативно, як Ви їх зідрали! Дякую за розуміння!"

P.S. Прохання обірвати мої агітаційні борди по трасі Черкаси-Сміла у ніч на 27 жовтня лишається в силі.
24.10.2012 12:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter