Мукачевські "заманухи": міліція обшукала будинок лідера черкаської опозиції Бондаренка

Мукачевські "заманухи": міліція обшукала будинок лідера черкаської опозиції БондаренкаПізно увечері 23 жовтня у Лисянці у будинку керівника Черкаського обласного виборчого штабу Об’єднаної опозиції Анатолія Бондаренка, який є мажоритарним кандидатом по 199 виборчому округу, провели обшук. Про це повідомив сайт Про Головне.
Міліція мала на руках постанову Соснівського районного суду міста Черкаси.Бондаренка зустріли під дверима, коли він повертався із зустрічей з виборцями.
Шукали зброю, вибухівку і наркотики. Не знайшли нічого.
«Я, чесно кажучи, боявся, що вже щось підкинули і прийшли шукать. Після того, як мені кілька днів тому у дворі підірвали гранату, я нічому не здивуюсь. А міліція, як бачите, замість того, щоб шукати тих злочинців, обшукує моє помешкання», — поділився своїми враженнями від дій правоохоронців Бондаренко.
Цікаво, що випадок із гранатою у постанові суду кваліфікується не як замах на вбивство, а як «хуліганські дії», які мало не сам Бондаренко і вчинив.
«Це специфічна форма залякування від черкаської влади: спочатку кидають гранати, не розслідують злочину і тонко натякають, що можуть ще мене і винним зробити. Мовляв, або відступи, або ми тебе якщо не вб’ємо, то посадимо. Але я подібне вже проходив у 2004 році, коли керував опозиційним штабом у Лисянці, тож маю «імунітет» до погроз. Так що, як любить говорити керівник служби безпеки нашого штабу Микола Каплій, — «Не дочекаються», — наголосив Бондаренко.
Нагадаємо, 17 жовтня близько опівночі у дворі Анатолія Бондаренка вибухнула граната Ф-1. Стіни і двері будівлі було сильно пошкоджено, однак, на щастя, ніхто із родини Бондаренка не постраждав. Цікаво, що у той день на вулиці, де живе опозиціонер, раптово вимкнули світло, собака Бондаренка за дивним збігом обставин захворів, а напередодні сусіди бачили двох невідомих, які фотографували двір Бондаренка із різних ракурсів.
24.10.2012 11:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter