Оптом і вроздріб: Подробиці "тусні" Зубика в нічному клубі "Міленіум"

ГО «Опора» повідомляє про те, що саме відбулося на зустрічі кандидата в народні депутати по в/щ №195 Володимира Зубика з молоддю в нічному клубі «Міленіум».
Увечері 18 жовтня у нічному клубі м. Черкаси «Міленіум» відбулася неформальна зустріч молоді з кандидатом-самовисуванцем в народні депутати у 195 окрузі, членом Партії регіонів, Володимиром Зубиком. Варто нагадати, що це основний кандидат від провладної партії, адже єдиний раніше офіційно представлений політичний гравець від Партії регіонів Олексій Головко відмовився балотуватися і був знятий з виборів.
Вхід до клубу «Міленіум» при наявності флаєра був безкоштовний, зал був не переповнений, проте глядачів зібралося чимало. На стінах висіли агітаційні банери Володимира Зубика. Спостерігав за спокоєм у клубі вже знайомий нам чоловік, який організовував участь школярів у ролі агітаторів Партії регіонів під час урочистостей до днів Золотоноші та Канева. На столах молодь уже чекали сік та фруктова нарізка.
Усю неформальну зустріч вела молода дівчина-ведуча. На початку заходу Володимир Зубик презентував себе і свою діяльність, допомогли йому в цьому директор спорткомплексу Науково-виробничого комплексу «Фотоприлад» і чемпіон світу та чемпіон України з бойового самбо В’ячеслав Василенко. Зокрема вони дякували кандидату в депутати за допомогу у ремонті комплексу, який дозволив, за їх словами, надавати повний спектр спортивних послуг.
Після цього глядачам пропонувалося задати запитання Володимиру Зубику. Звучали різні запитання: і про перший зароблений капітал, і про його перший поцілунок, і про 150 грн, які від його імені роздають виборцям у селах і районних центрах 195 округу (про що ми писали раніше). Після цього молоді люди, які сформулювали найкращі запитання, а це були майже всі, отримали подарунки.
Оптом і вроздріб: Подробиці "тусні" Зубика в нічному клубі "Міленіум"

Далі кожен відпочивальник міг узяти участь у конкурсах. Потрібно було намалювати п’ять речей, які необхідні молоді для щасливого життя, віджатися від підлоги найбільшу кількість разів, дати відповідь на запитання із життя Володимира Зубика та ін. Молодь активно долучалася до процесу, адже призи були доволі достойні, як-от: 5 000 грн, сенсорний телефон, сертифікати на косметику фірми «Ів Роше» та отримання абонементу на відвідування басейну терміном на 1 місяць, MP3-плеєр та ін.
Оптом і вроздріб: Подробиці "тусні" Зубика в нічному клубі "Міленіум"

Після цього ведуча повідомила, що подарунком для всіх стане відома резидент Kiss FM Ira Champion, яка й створювала музичний настрій для танців молоді.
ОПОРА нагадує, що ч.13 ст.74 Закону України «Про вибори народних депутатів»: «Забороняється проводити передвиборчу агітацію, що супроводжується наданням виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора партії, за умови, що вартість таких товарів не перевищує три відсотки мінімального розміру заробітної плати), послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей. Така передвиборча агітація або надання виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів, послуг, робіт, цінних паперів, кредитів, лотерейних білетів, інших матеріальних цінностей, що супроводжується закликами або пропозиціями голосувати за або не голосувати за певну партію чи кандидата у депутати або згадуванням назви партії чи імені кандидата, є непрямим підкупом виборців.»
19.10.2012 18:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
22:28 19.10.2012 Oksana_Kolisnyk:
А у нас в ліфті причепили дзеркало, на якому написано (шкрьобати не пробувала, але, по-моєму, травленням) щось типу: "Мої справи кращі за мої обіцянки" з підпис "В.Зубик." От мені цікаво, КОГО за деякий час бачитимуть у дзеркалі мої сусіди, які за цього кандидата проголосують. ТИХ же самих, що проголосували колись за Шуфрича?