Комітет захисту місцевого самоврядування: Криза в Черкасах - результат безвідповідальності Радуцького, Гури, Сотуленка, Буданцева, Коломойця

На електронну поштову скриньку «Провінції» надійшло звернення громадського Комітету захисту місцевого самоврядування до міського голови Анатолія Бондаренка, секретаря міської ради Олександра Радуцького, членів виконавчого комітету, депутатів міської ради.

Ми, члени громадського Комітету захисту місцевого самоврядування, стурбовані ситуацією, що склалась в Черкаській міській раді та її виконавчому комітеті.

Накопичення сміття на вулицях, проблематична закупівля ліків та виробів медичного призначення для важкохворих людей, загроза не здійснення платежів за комунальні послуги лікарень, шкіл, дитячих садків, ставить під загрозу життєдіяльність міста. Черкаси залишились єдиним обласним центром в Україні, де не прийнятий бюджет на 2018 рік.

На нашу думку, критична ситуація в місті є наслідком безвідповідальності та саботажу частини членів виконавчого комітету, зокрема секретаря ради Олександра Радуцького, заступників міського голови Сергія Гури, Руслана Сотуленка, Романа Буданцева, Ігоря Коломойця. Неспроможність якісно готувати сесійні засідання, відсутність електронного голосування, хамство та чисельні флешмоби осіб які не є депутатами, на початку сесійних засідань не дають можливості своєчасно приймати рішення. На сьогодняшний день не розглянуто понад 180 галузевих та понад 350 земельних питань.

Саботаж організаційної діяльності ради з боку секретаря міської ради, демонстративне ігнорування ним засідань виконкому ( з початку жовтня пропущено 11 засідань), провокують кризу в місті.

Громадський Комітет захисту місцевого самоврядування пропонує посадовцям, які в силу різних причин неспроможні виконувати свої обов`язки, подати у відставку. Пропонуємо міському голові та депутатським фракціям негайно припинити конфлікт; у разі необхідності переобрати секретаря міської ради для відновлення організаційної спроможності міської ради; яка повинна прийняти бюджет на 2018 рік та забезпечити виконання програми соціально-економічного розвитку міста.

Любов Майборода, депутат обласної ради 4-х скликань від міста Черкаси; Юрій Громовський, громадський діяч; Ірина Волощенко, директор КНП ЧМРОП «Астра», Юрій Присяжнюк, професор ЧНУ ім. Б. Хмельницького, радник Гетьмана українського козацтва; Валентина Коваленко, депутат обласної ради; Олександр Федорук, головний лікар КЗ «Третя Черкаська міська лікарня ШМД», депутат обласної ради.
05.01.2018 18:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter