Губа не дура: в Умані Поляков пропонує всім, крім Яценка, знятись на його користь. Тоді він точно переможе

Губа не дура: в Умані Поляков пропонує всім, крім Яценка, знятись на його користь. Тоді він точно переможеЯк повідомляє Інтерфакс-Україна, кандидат у народні депутати від об'єднаної опозиції в Умані Максим Поляков має намір закликати своїх суперників з округу зняти свої кандидатури для перемоги над провладним кандидатом.
"Рейтинг, який проводили тиждень тому, в нас за цим рейтингом 39%... Тому і зняли кандидатуру "УДАРу", й тому на сьогодні я закликатиму всіх інших кандидатів-самовисуванців для того, щоб не дати можливості пройти Партії регіонів, щоб вони підтримали саме мою кандидатуру", - сказав він на прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" у вівторок.
М.Поляков, зокрема, повідомив, що лідери об'єднаної опозиції на з'їзді в понеділок закликали кандидата в депутати за цим округом Павла Костенка зняти свою кандидатуру.
Крім того, на думку кандидата, опозиція має більше шансів на перемогу в разі високої явки виборців.
Він вважає, що виборці в змозі протистояти можливим фальсифікаціям у день голосування.
"Дуже важливо, щоб люди нас підтримали й у день виборів прийшли до комісій (виборчих комісій - ІФ), - наголосив М.Поляков.
Кандидат у народні депутати від об'єднаної опозиції також повідомив про погрози на свою адресу.
За його словами, він уже направив до правоохоронних органів відповідну заяву.
17.10.2012 10:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
18:09 21.10.2012 Slava:
Дуже вірний крок Полякова!Потрібно робити все можливе, щоб опозиція отримала перемогу! На цих виборах або переможе опозиція, або надовго встановиться влада регіонів.