Черкаська опозиція дала ударникам-мажоритарникам Кличка гарбуза

Черкаська опозиція дала ударникам-мажоритарникам Кличка гарбуза Черкаська опозиція не буде знімати своїх кандидатів у мажоритарних округах на користь представників Удару. Про це з посиланням на керівника обласної організації ВО «Батьківщина» Анатолія Бондаренка пише Про Головне.
Я можу відповідально заявити, що на черкаських округах, які названі у списку «УДАРу», упевнено перемагають якраз представники Об’єднаної опозиції. Хто із черкащан сумнівається, що подолати мільярдера Володимира Зубика, на користь якого Партія регіонів зняла свого офіційного кандидата, може батьківщинівець Володимир Гресь, а не висуванець «УДАРу», мало відомий у Черкасах Олександр Чуприна; що у олігарха Богдана Губського може виграти лише кандидат від Об’єднаної опозиції Леонід Даценко; що випередити пов’язаного із родиною президента Віктора Януковича Валентина Ничипоренка можу я, голова обласної організації ВО «Батьківщина» та керівник обласного виборчого штабу Об’єднаної опозиції? У представників «УДАРу» у названих округах практично немає шансів на перемогу.
Зараз ми не говоримо про емоції, ми опираємось на дані соціологічних досліджень.
Тому задля загальної справи і перемоги опозиції у вказаних округах знятися на користь кандидатів від Об’єднаної опозиції мають якраз представники «УДАРу», а не навпаки.
Не хотів би, щоб мої слова були розцінені як образа, однак подібні заяви наших потенційних партнерів по опозиції шкодять загальній справі, бо звучать провокативно, ніби хтось навмисне хоче підірвати бойовий дух і упевненість кандидатів від Об’єднаної опозиції.
Хочу наголосити, що ми, як і заявляли неодноразово, не злякаємось, не знімемось і будемо іти до кінця.
14.10.2012 14:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter