"Троянська кобила" від Кличка: на Черкащині Удар зняв 2-х непрохідних на користь опозиціонерів і запропонував опозиції зняти 3-х фаворитів на користь своїх непрохідних

"Троянська кобила" від Кличка: на Черкащині Удар зняв 2-х непрохідних на користь опозиціонерів і запропонував опозиції зняти 3-х фаворитів на користь своїх непрохідних  Партія "УДАР Віталія Кличка" оприлюднила заяву про зняття частини кандидатів у мажоритарних округах на користь колег по опозиції заради перемоги кандидатів - висуванців від влади. Також у партії закликають демократів зробити такий же крок на користь кандидатів "УДАРу" в частині інших округів.
Заява політичної партії «УДАР»
Партія «УДАР» заради перемоги, формування демократичної більшості у парламенті нового скликання та відсторонення від влади Партії регіонів, провівши переговори щодо ситуації в одномандатних округах з ВО «Батьківщина», заявляє:
1. Для того, щоб в мажоритарних округах на виборах до Верховної Ради не перемогли представники влади, «УДАР» і ВО «Батьківщина» повинні зробити все від них залежне.
2. ВО «Батьківщина» пристала на позицію партії «УДАР» щодо визначення єдиних кандидатів у мажоритарних округах за підсумками незалежних соціологічних досліджень і оцінки рівня підтримки кандидатів громадянами, а також їхніх перспектив об'єднати голоси виборців і перемогти представників Партії регіонів та її сателітів.
3. Усвідомлюючи свою відповідальність перед українським народом та своїми виборцями, від партії «УДАР» на користь кандидатів від «Батьківщини» свої кандидатури знімають 26 висуванців.
Ми розраховуємо на те, що ВО «Батьківщина», виходячи з тих самих міркувань, відкличе своїх кандидатів з 22 округів.
Ми виходимо з того, що єдиним критерієм вибору кандидатів є забезпечення результату – недопущення перемоги Партії регіонів – а не особисті амбіції політиків чи політичних сил.
4. Шестеро кандидатів від «УДАРу» знімаються на підтримку опозиційно налаштованих самовисуванців. Ми розраховуємо, що цих самовисуванців ми підтримаємо спільно з «Батьківщиною».
5. В округах, де перемога представників влади не є імовірною, або де зняття кандидатури від «УДАРу» чи «Батьківщини» не змінює ситуації на окрузі, ми виходимо з принципу політичної конкуренції і закликаємо виборців підтримати демократичну силу, чия позиція їм ближча.
Партія «УДАР» не примушувала своїх кандидатів зняти кандидатури. Абсолютна більшість з них зробили свідомий вибір. На з’їзді ми забезпечили відповідну правову процедуру.
Ми очікуємо симетричних кроків ВО «Батьківщина», виходячи з результатів переговорів і підтримки кандидатів на виборчих округах.
Зокрема, Удар пропонує об`єднаній опозиції зняти: на 195-му окрузі Володимира Греся (на користь Олександра Чуприни), на 197-му Леоніда Даценка (на користь Павла Філіпенка), на 199-му Анатолія Бондаренка (на користь Василя Фурмана).
У свою чергу, Удар готовий зняти: на 196-му - Олексія Яценка на користь Олександра Сингаївського, на 200-му – Антона Котвіцького на корись Максима Полякова.
14.10.2012 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
18:11 21.10.2012 Slava:
Я думаю, що всі ці висновки вони робили на основі рейтингів кандидатів. Тому не дарма зняли певні кандидатури . Ну, наприклад, в Полякова рейтинг по округу найвищий,я не дивуюсь, що Котвіцького зняли.
19:38 14.10.2012 Klavdyj:
Оце так! Лідери "об`єднаної аппазиції!" виявляється ЛУЗЕРИ!!!Даценко, Бондаренко та Булатецький - лідери антирейтинга."УДАР" взув самозванців!