Результати виборів в об'єднаних 14 ОТГ Черкаської області

Результати виборів в об'єднаних 14 ОТГ Черкаської області Як інформує Черкаська облрада, 29 жовтня проведено перші вибори депутатів та міських і сільських голів у 14 об’єднаних територіальних громадах області.

Зокрема, у Мліївській (Городищенський район); Бузівській і Соколівській (Жашківський район); Ліплявській (Канівський район); Карашинській та Моринській (Корсунь-Шевченківський район); Іваньківській (Маньківський район); Паланській (Уманський район); Степанківській (Черкаський район); Іркліївській (Чорнобаївський район); Матусівській (Шполянський район); Зорівській (Золотоніський та Драбівський райони), а також у Жашківській міській; Кам’янській міській.

У цих громадах об’єднуються 44 сільські ради.

Нагадаємо, на сьогодні в області функціонують 10 об’єднаних територіальних громад.

За попередніми повідомленнями виборчих комісій у Жашківській ОТГ переміг Ігор Цибровський, у Кам’янській — Володимир Тірон.

За попередніми результатами волевиявлення визначилися з переможцями і в сільських об’єднаних територіальних громадах. Головами обрано:

Бузівська (Жашківський район) — Олександра Фуркала, Соколівська (Жашківський район) — Олександра Міщенка, Ліплявська (Канівський район) — Сергія Геращенка, Карашинська (Корсунь-Шевченківський район) — Анатолія Пархоменка, Мліївська (Городищенська) – Василя Микитенка, Моринська (Корсунь-Шевченківський район) — Анатолія Видуту, Іваньківська (Маньківський район) — Лесю Поліщук, Паланська (Уманський район) — Петра Кучеренка, Іркліївська (Чорнобаївсьий район) — Івана Поїздника, Матусівська (Шполянський район) — Василя Колісника, Зорівська (Золотоніський та Драбівський райони) — Юрія Гунька.

Немає підсумкового протоколу виборів у Степанківській громаді (Черкаський район), де голоси майже однаково розділилися між Ігорем Чекаленком та Сергієм Зеленьком. Для встановлення остаточного результату здійснюється перерахунок голосів.

Варто зауважити, що майже всі кандидати на посади голів ОТГ йшли самовисуванцями. Середня явка виборців становить 48%.

Зазначимо, що Центральна виборча комісія призначила перші вибори ще у двох територіальних громадах Черкащини – у Буцькій Маньківського району та Михайлівській, що на Кам’янщині. Вони відбудуться ще цього року – 24 грудня.
01.11.2017 11:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter