Майборода- Тулубу: гроші, заплановані на Черкаський муніципальний оркестр, Одарич розподілив на апарат МВК та на ЖКГ

Майборода- Тулубу: гроші, заплановані на Черкаський муніципальний оркестр, Одарич розподілив на апарат МВК та на ЖКГПровінція отримала звернення депутата облради від (іронія долі!) партії вільних демократів Любові Майбороди до голови ОДА Тулуба , в якому вона на підставі документів доводить, що мер Черкас Одарич одноосібно й без обґрунтування розподілив кошти, передбачені на утримання Черкаського муніципального духового оркестру. Як стверджує депутат, 1 млн. 300 тис. грн., які були виділені на галузь «Культура і мистецтво» (на оркестр) Одарич розподілив так: 700 тис. грн.. – на УТРИМАННЯ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ (виділено нами, - Пров.), 700 тис. грн. – на житлово-комунальне господарство (ще 100 тис. грн.. було знято на управлінців та ЖКГ з інших галузей).

Шановний Сергію Борисовичу!

Звертаюсь до Вас з проханням втрутитись в ситуацію, що склалась навколо муніципального духового оркестру Черкаської міської ради.
Проектом міського бюджету на 2012 рік, підготовленим фахівцями міськвиконкому, були передбачені кошти на утримання муніципального духового оркестру в сумі 1 млн. 542 тис.грн.
Проте, за ініціативою міського голови без будь-якого обґрунтування на сесії міської ради, що відбулася 29.12.2011 р., кошти на утримання муніципального духового оркестру зменшені на 1 млн. 300 тис.грн. та затверджені в сумі 242 тис. грн.
Разом з тим, при прийнятті міського бюджету на 2012 рік за ініціативою міського голови без будь-якого обґрунтування видатки на утримання житлово-комунального господарства збільшені на 700 тис.грн.; видатки на утримання апарату управління збільшені на 700 тис. грн.
2 лютого 2012 року за ініціативою міського голови сесія міської ради приймає рішення «Про припинення Черкаського муніципального оркестру шляхом реорганізації (приєднання) до Черкаського міського будинку культури імені Івана Кулика».
Міський муніципальний духовий оркестр – музичний колектив, який 16 років є атрибутом міста, щорічно забезпечує проведення понад 80 представницьких заходів.
Сергію Борисовичу, звертаюсь до Вас, як до голови обласної організації Партії Регионів з питанням: чи дійсно фракція Партії Регионів Черкаської міської ради вважає, що фінансування муніципального духового оркестру місту не потрібно? Чи рішення про припинення фінансування було дійсно свідомим з боку Партії Регіонів?
Враховуючи необхідність збереження музичного колективу міста, пропоную:
1. Скасувати рішення Черкаської міської ради «Про припинення Черкаського муніципального оркестру шляхом реорганізації (приєднання) до Черкаського міського будинку культури імені Івана Кулика».
2. Збільшити видатки на утримання муніципального духового оркестру Черкаської міської ради на 1млн. 300 тис.грн. за рахунок зменшення видатків на утримання житлово-комунального господарства та апарату управління.
3.Внести вищезазначені пропозиції на розгляд сесії міської ради.

Додатки:

1. Ксерокопія проекту пояснювальної записки до міського бюджету, розданої депутатам міської ради, де передбачені видатки на утримання муніципального духового оркестру в сумі 1млн . 542 тис.грн.
2. Ксерокопія пояснювальної записки до міського бюджету, затвердженого сесією міської ради 29.12.2011р., де видатки на утримання оркестру затверджені в сумі 242 тис. грн.
3. Ксерокопія проекту додатку №4 до проекту міського бюджету, де видатки на утримання галузей:
- «Культура та мистецтво» передбачені в сумі 34 млн. 357 тис. грн;
- «Житлово-комунальне господарство» в сумі 28 млн. 379 тис.грн.;
- «Органи місцевого самоврядування» в сумі 40 млн. 443 тис. грн.
4. Ксерокопія додатку №4, затвердженого сесією міської ради, де видатки по галузі:
- «Культура та мистецтво» зменшені на 1млн. 300тис.грн. та затверджені в сумі 33 млн.053тис.грн;
- «Житлово-комунальне господарство» збільшені на 700 тис. грн. та затверджені в сумі 29млн. 075тис.гр
- «Органи місцевого самоврядування» збільшені на 700 тис.грн. та затверджені в сумі 41млн.143тис.грн.

Відповідь на моє звернення прошу надати в секретаріат обласної ради на моє ім`я до 13 лютого 2012 року.З повагою,
депутат обласної ради Любов Майборода
08.02.2012 10:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
22:01 08.02.2012 Mykola:
Мысль о судьбе Каддафи интересна.. А не обратится ли нам в штаб-квартиру НАТО, чтобы прислали в Черкассы ограниченый контингент?
19:31 08.02.2012 Klavdyj:
Приємно вражений Джуган. Виявляється фінуправління гроші на оркестр заклало... А середньовічна (cenzored)..., яка тимчасово перебуває на посаді міського голови, З`ЇЛА музикантів. Всьому свій час. Два роки тому Каддафі також почував себе месією, яка знала, як йому здавалось, що людям потрібно.. Де він зараз?
19:14 08.02.2012 JILLY:
Як ми могли обрати такого негідника? Втішає, що розумні німці також обрали Гітлера на законних виборах. З часом черкащани будуть згадувати правління цього пройдисвіта як монголо-татарську навалу..