Канівська міська рада знову не підтримала утворення Канівської ОТГ

Канівська міська рада знову не підтримала утворення Канівської ОТГ Як інформують у міській раді Канева, відбулося чергове засідання сесії Канівської міської ради, в ході якого депутати намагалися знову проголосувати за рішення про створення Канівської об’єднаної територіальної громади.

До слова, це вже 4-та спроба депутатського корпусу 7-го скликання об’єднатися з селами Канівського району Яблунів, Литвинець, Пекарі, Хмільна та Кононча.

Виконуючий обов’язки керуючого справами виконкому Володимир Святелик повідомив, що наразі по Україні створено понад 400 об’єднаних територіальних громад. Всього планується близько 1000 ОТГ.

- Ще 169 готуються до об’єднання, тобто до кінця року в Україні буде створено понад 580 ОТГ, а це більше 50%, - наголосив В.Святелик. – Процес децентралізації іде і, думаю, до кінця 2018-го року він прийде до свого завершення.

Зрештою, під час голосування 17 депутатів Канівської міської ради проголосували за об’єднання громад, 6 – «проти», 9 – «утрималися». Відтак, для утворення ОТГ знову забракло одного голосу.
03.07.2017 18:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter