2017 року нардеп Зубик жодного разу не виступав у ВР. Бобов - лише одного разу, - Опора

2017 року нардеп Зубик жодного разу не виступав у ВР. Бобов - лише одного разу, - Опора Громадянська мережа ОПОРА дослідила, як часто черкаські мажоритарники виступали під час парламентських засідань протягом цього року. Також зосередила свою увагу на загальній кількості виступів.

Рекордсменом серед спікерів у Верховній Раді серед нардепів від Черкаської області є Антон Яценко (ОВО №200) на рахунку в якого 26 виступів по суті протягом цього року. Усього мажоритарник виступав 85 разів протягом всього періоду роботи VIII скликання Верховної Ради, серед яких 5 разів передавав слово своїм колегам.

Аутсайдером у рейтингу є Володимир Зубик (ОВО №195), який жодного разу не виступав, як цьогоріч так і за весь період роботи цього скликання парламенту.

Тим часом, Олег Петренко (ОВО №194) у цьому році не виступав жодного разу. Але має два виступи по суті в парламенті протягом часу роботи цієї каденції ВР. Ще один раз передавав слово колезі.

Лише один раз, а саме 2 грудня 2014 року виступав депутат Геннадій Бобов (ОВО №196).

А Владислав Голуб (ОВО №197) має 17 сутнісних виступів протягом цього року. Загалом депутат виступив 78 разів, 11 з яких передавав слово своїм колегам.

На рахунку в Сергія Рудика (ОВО №198) 46 виступів усього, ще два сутнісних виступів протягом цього року. Слово колезі депутат передавав лише один раз.

Два рази у цьому році виступив і Валентин Ничипоренко. Загально – 24 рази. З них – лише один раз передавав слово.
03.07.2017 17:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter