Черкаська опозиція закликає жителів області підтримати ідею, яку ніколи не підтримають самі опозиціонери

Черкаська опозиція закликає жителів області підтримати ідею, яку ніколи не підтримають самі опозиціонери Громадські організації, які входять в Раду опозиційних сил Черкащини, закликають черкащан підтримати ідею про об’єднання усіх опозиційних політичних партій в єдиний виборчий список на наступних парламентських виборах. Пропозиція здійснити такий важливий і рішучий крок була озвучена на одному з чергових засідань Ради опозиційних сил Черкащини.
Опозиціонери вважають, що перемогти нинішній режим можна лише об’днавшись в єдиний виборчий список та висунувши по одному кандидату від об’єднаної опозиції на кожному з мажоритарних округів. У цьому випадку існує реальна можливість виграти вибори з великою перевагою. У нинішній складній ситуації опозиційні сили повинні знайти порозуміння, забувши про дріб’язкову боротьбу за пропорції і привілеї у списках, та продемонструвати любов до України, а не до себе. Сьогодні необхідно вийти за межі партійних суперечок заради відновлення конституційного ладу та демократії.
Під зверненням підписалися громадська організація «Воля ХХІ», обласні організації - Всеукраїнського товариства «Просвіта», Української народної молоді, Всеукраїнського об'єднання ветеранів.
07.02.2012 11:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
17:50 07.02.2012 karp7:
Про те що у вказаних опозиціонерів хвороба у годові, давно відомо кожному мешканцю черкащини. А на хвору годову чого тільки не придумаєш.
13:29 07.02.2012 Nazar Obidzinski:
Закликали й звертаються до політичних сил ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ, які, згідно законодавства, не беруть участі у виборчому процесі. Невже так важко перед написанням коментаря уважно прочитати, про що йдеться у матеріалі?..
12:50 07.02.2012 sapsan:
В заголовку сказано все! Заклики до когось про те, що зробити потрібно самим. Мабуть це вже хвороба ...