Томенко розповів про нічних злодіїв, які псують біл-борди черкаської опозиції

Томенко розповів про нічних злодіїв, які псують біл-борди черкаської опозиціїВіце-спікер Парламенту Микола Томенко вважає, що «нинішня виборча кампанія демонструє рівень політичної культури влади, а точніше: її повну відсутність». Про це йдеться на офіційному сайті політика Микола Томенко.

При цьому М.Томенко констатував, що «як на рівні центральної влади, так і місцевої, вона (політична культура) відсутня на всій території України з суттєвими відмінностями в регіонах».

Політик нагадав, що, зокрема, Черкащина прославилася тим, що місцева влада залучила міліцію до побиття громадян і депутатів місцевих рад, які відстоювали своє право говорити українською мовою, а по всій області ведеться тотальне спостереження за опозицією і бізнесом, який досі не перейшов у Партію регіонів.

М.Томенко також розповів, що нещодавно влада Черкаської області прославилася тим, що «переписала» зовнішню політичну рекламу Об’єднаної опозиції «Батьківщина». (Як відомо, днями у Черкаській області зіпсовано більше 35 рекламних щитів Об’єднаної опозиції «Батьківщини». На білборди зі зверненням до виборців Об’єднаної опозиції «Батьківщина» наклеєні паперові латки, які спотворюють зміст плакату).

Микола Томенко назвав цілком очевидним, що без сприяння влади і підтримки міліції замальовувати одні слова та наклеювати інші на носіях зовнішньої реклами не можливо в принципі.

«Отож, влада не хоче вести прямої дискусії, влада боїться без охорони зустрічатися з людьми і, як з’ясувалося, вона боїться простих слів: «Ми їх зупинимо. Об’єднана опозиція «Батьківщина», - констатував він.

Микола Томенко порадив міліції у вечірній та нічній час сконцентруватися на захисті спокою громадян, а не переклеюванні політичної реклами «Батьківщини».

Водночас, він додав, що факт залишається фактом: представники влади діють в стилі нічних злодіїв. «Вони готові на все, щоб залишитися при владі, оскільки розуміють, що за результатами виборів відбудеться зміна і посадових осіб, що представляють місцеву виконавчу владу, і правоохоронних органів», - сказав М.Томенко.
10.09.2012 11:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter