Опора: Лідером з подачі законопроектів серед нардепів від Черкащини є Антон Яценко. Аутсайдером - Володимир Зубик

Опора: Лідером з подачі законопроектів серед нардепів від Черкащини є Антон Яценко. Аутсайдером - Володимир Зубик 8,9% законопроектів авторства черкаських мажоритарників стали чинним актами за весь час роботи восьмого скликання Верховної Ради. Такі дані підрахунку Громадянської мережі ОПОРА.

34 з 382 законопроектів черкаських мажоритарників стали чинним актами за весь час роботи восьмого скликання Верховної Ради. Найбільше законопроектів (93) подав Антон Яценко, а найменше (12) – Володимир Зубик. Найкращий показник продуктивності, коли законопроекти ставали законами, демонструє Владислав Голуб (12). І лише два законопроекти за одноосібного авторства Валентина Ничипоренка стали чинними актами.

Депутат Олег Петренко (ОВО №194) за час роботи восьмого скликання Верховної Ради подав 72 законопроекти. З них – у чотирьох він був одноосібним автором. Чинними ж актами нардепа стали п’ять законодавчих ініціатив, у яких Петренко виступив співавтором.

Тим часом Володимир Зубик (ОВО №195) подав 12 законопроектів, у п’яти з яких був одноосібним автором. Серед них прийнято проект Закону про внесення змін до статті 13 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку». Нардеп виступив його співавтором.

На рахунку в Геннадія Бобова (ОВО №196) 17 законопроектів, 10 з яких подані ним особисто. Чинним актом нардепа став один проект Закону про внесення змін до розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України щодо продовження заборони відчуження сільськогосподарських земель, за співавторства нардепа.

Також 70 законопроектів зареєстрував Владислав Голуб (ОВО №197). У трьох є одноосібним автором. За його співавторства законами стали 12 ініціатив. Зокрема, один прийнятий законопроект він написав лише у співавторстві з Вікторем Галасюком та ще один – з депутаткою Оленою Сотник.

83 проекти Законів на рахунку в Сергія Рудика (ОВО №198). Одноосібним автором він виступив у шести законопроектах. Чинними законами, за співавторства мажоритарника, стало сім.

Ще двома чинними актами з 35-ти стали законопроекти Валентина Ничипоренка (ОВО №199), в яких він є одноосібним автором. Усього він є автором 18 проектів законів.

У свою чергу, Антон Яценко (ОВО №200) подав 93 законопроекти. 40 з них зареєстрував одноосібно. Та чинними актами стали лише 6 законопроектів, написані за співавторства нардепа. Крім цього, один прийнятий законопроект написаний у співавторстві лише з депутатом Вікторем Бондарем.

Цікаво, що окремі законопроекти нардепи пишуть у співавторстві з конкретними депутатами. Так, Олег Петренко 11 законопроектів подав у співавторстві з депутатом Андрієм Білецьким. А Владислав Голуб три законодавчі ініціативи написав спільно з депутаткою Оленою Сотник. Антон Яценко 13 проектів законів написав у співпраці з нардепом Віктором Бондарем.

Окрім цього, Олег Петренко став співавтором 10 постанов, з яких чотири стали чинними актами, Володимир Зубик – однієї, яка поки опрацьовується в комітеті, а Геннадій Бобов – п’яти, з яких підписано одну. Також ухвалено 6 постанов з 10, де співавтором є Владислав Голуб, три з 22-х за співавторства Сергія Рудика. Жодної з чотирьох постанов Валентина Ничипоренка, в яких він виступає співавтором та автором, не ухвалено. Також не ухвалено й жодної з п’яти поданих постанов Антона Яценка.
02.06.2017 14:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter