В ОВК №194 одного анархіста поміняла на іншого

В ОВК №194 одного анархіста поміняла на іншого Голова окружної виборчої комісії по виборчому округу №194 Ірина Семешева була призначена на цю посаду без згоди і відома. Це з’ясувалося під час сьогоднішнього засідання Черкаського окружного адміністративного суду в ході розгляду позовної заяви, з якою вчора, 30 серпня, звернулася обласна організація ВО «Батьківщина».

Про це повідомила заступник керівника обласного виборчого штабу опозиції Наталія Старікова.

- Ірина Семешева була на засіданні суду і підтвердила, що не писала заяву про бажання брати участь у виборах, а тим паче – аби очолити окружну комісію. Тим самим цей випадок підтверджує, що відбулася фальсифікація, адже хтось за неї ту заяву написав, - сказала Наталія Володимирівна.

За її словами, Ірину Семешеву відсторонили від головування. Її місце посів Володимир Жебель з «Союзу анархістів України».

Наталія Старікова припустила, що, призначаючи у керівний склад ОВК представників маловідомих партій, влада їх використовує.

- Швидше за все, провладна партія має плани потім замінити їх на «своїх» людей», - припустила заступник керівника обласного виборчого штабу опозиції.
31.08.2012 18:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter