Малиновський: референдуму по відставці Одарича не буде. Черкащани не дозріли...

Малиновський: референдуму по відставці Одарича не буде. Черкащани не дозріли...За інформацією голови обласної організації Соцпартії України Олексія Малиновського, ініціативним групам, які збирали підписи для проведення референдуму щодо дострокового припинення повноважень мера Черкас Сергія Одарича та Черкаської міської ради вдалося зібрати понад 21 тисячу підписів (потрібно було 23 тисячі 103). Таким чином, підстав для передачі підписних листів до Черкаської міської ради немає.
За словами Малиновського, близько 12 тисяч підписів було зібрано партією «Діти війни», близько 7 тисяч – СПУ, по 1 тисячі зібрали комуністи та союз радянських офіцерів.
- На жаль, чимала кількість людей не ставили свої підписи через необхідність вказувати у підписних листах паспортні дані, - сказав Малиновський. – Погодні умови теж вплинули. Однак я не став би кивати на погоду та людський острах. Вважаю, що не допрацювали організатори. Крім того, важливо, що територіальна громада Черкас не дозріла до розуміння, що знахабнілу, пихату владу, яка відстоює шкурні інтереси, займається лобіюванням наближеного до неї бізнесу та затягує непосильний тарифний зашморг на шиях людей можуть зупинити тільки самі люди.
06.02.2012 12:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter