Бондаренко: Відбулася зустріч керівництва області та міста з керівництвом японських Sojitz Corporation та ISUZU Motors Ltd

2017 рік оголошено роком Японії в Україні. Сьогодні відбулася перша в цьому році зустріч керівництва області та міста з керівництвом японських Sojitz Corporation та ISUZU Motors Ltd, які плідно співпрацюють з нашим ПАТ «Черкаський Автобус». Про це на ФБ пише мер Черкас Анатолій Бондаренко.
Бондаренко: Відбулася зустріч керівництва області та міста з керівництвом японських Sojitz Corporation та ISUZU Motors Ltd

- На сьогодні Черкаси є містом зі значним потенціалом для розвитку як внутрішніх, так і міждержавних зв’язків. Економіка міста має індустріальний характер зі значним виробничим потенціалом, потужним машинобудівним і хімічним комплексом, конкурентоспроможною легкою та харчовою промисловістю. Тому Черкаси, де сконцентровано понад 50% промислового потенціалу всієї області, залишаються інвестиційно привабливим містом. Так, іноземні інвестиції з 35 країн світу працюють на 100 підприємствах нашого міста. Це і завод із виробництва картонного пакування «ММ Пекеджінг Україна» - австрійські інвестиції, завод теплоізоляційних матеріалів «ТЕХНО», черкаське підприємство «Альтера Ацтека Мілінг Україна» - мексиканські інвестиції, завод із виробництва стелажного обладнання, відкритий французькою компанією «Разек Груп», і багато інших.

Крім того, за підтримки Міжнародного банку реконструкції і розвитку в Черкасах успішно реалізуються проекти «Розвиток міської інфраструктури» та «Проект ефективного енергозабезпечення міста». Тому черкаський муніципалітет завжди відкритий для співпраці з інвесторами та виробниками. Адже це нові робочі місця, нові ринки збуту та надходження в бюджет. Тому зі свого боку гарантуємо, що всі інвестиції знайдуть в Черкасах перспективний ринок.
23.02.2017 18:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter