«Помста за розкол країни» на Черкащині

«Помста за розкол країни» на ЧеркащиніУ вівторок, 21 серпня, в рамках загальноукраїнської кампанії «Помста за розкол країни» місцеві активісти масово розклеїли на Черкащині листівки із закликами не голосувати на парламентських виборах за Партію регіонів та за нині чинного народного депутата України – Ігоря Савченка, який голосував за законопроект Ківалова-Колесніченка "Про засади державної мовної політики і який має намір балотуватись на Черкащині. Про цей захід "Провінції" розповіли активісти обласного осередку громадянської кампанії "Помста за розкол країни".
У Смілі - в одномандатному мажоритарному окрузі No198, де має намір балотуватись Ігор Савченко, активісти поширили листівки з роз'ясненням, чому не можна голосувати за цього кандидата. Мешканців міста проінформували про причетність Савченка до дерибану землі, обману селян, тендерних махінацій, про зв'язки депутата із криміналітетом та інші незаконні діяння земельного магната.

Масовими розклейками листівок із закликом не голосувати за Партію регіонів та її кандидатів в одномандатних мажоритарних округах, а також депутатів, які голосують разом з фракцією Партії регіонів і балотуються до Верховної Ради наступного скликання, активісти різних міст України як на Заході, так і на Сході, реагують на прийняття провладною більшістю Верховної Ради законопроекту Ківалова-Колесніченка "Про засади державної мовної політики".

ДОВІДКА:

Кампанія «Помста за розкол країни» — всеукраїнська громадянська кампанія, спрямована на пониження рейтингів народних депутатів та політичних партій, які голосували за законопроект у Верховній Раді України, а також у пониженні рейтингів та репутації інших осіб, що своїми діями сприяли прийняттю законопроекту. Відбувається у рамках кампанії проти мовного законопроекту «Займіться ділом, а не язиком!»
22.08.2012 10:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter