Мер Черкас Бондаренко зустрівся з відставним Прем`єр-міністром німецької Саксонії Георгом Мільбрадтом

Стан реформ з децентралізації у Черкаській області, а також тенденції розвитку Черкас обговорили під час зустрічі міський голова Анатолій Бондаренко з Прем’єр-міністром федеральної землі Саксонія (Німеччина) у відставці проф. Георгом Мільбрадтом.

Як інформують у міськраді Черкас, в обговоренні взяли участь також перший заступник міського голови Станіслав Овчаренко та директори департаментів Черкаської міської ради.
Мер Черкас Бондаренко зустрівся з відставним Прем`єр-міністром німецької Саксонії Георгом Мільбрадтом

Почесний гість розповів про особливості проведення децентралізації у Німеччині. Зокрема, проінформував, що у них цей процес тривав досить довго і проходив у кілька етапів. На першому – жителі населених пунктів, переважно невеликих, добровільно висловлювались за об’єднання їх громад. Після – дійшла черга до здійснення відповідних кроків примусово. Це стосувалось насамперед великих міст, об’єднання яких проходило досить важко. На останньому етапі мало місце зменшення кількості районів і визначення чітких завдань, які ставились перед новоствореними адміністративними одиницями. Приміром, проф. Георг Мільбрадт зауважив, що у їх державі тоді виникали прецеденти, що за наявності сильної громади міст, ті відмовлялись від доцільності створення районів, висловившись за самостійне господарювання у межах своєї адміністративної одиниці.
07.12.2016 16:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter