«УДАР» відкрив «гарячу лінію» у Черкасах

«УДАР» відкрив «гарячу лінію» у ЧеркасахУ громадській приймальні Черкаської обласної організації Політичної партії «УДАР» відкрили телефонну «гарячу лінію», куди кожен черкащанин може повідомити про випадки тиску на виборців, фальсифікації, звернутися за допомогою з того чи іншого питання. Інформацію можна надати за телефоном: (0472) 520-371 або надіслати за електронною адресою [email protected]

− Усім, хто зателефонує на «гарячу лінію», гарантується повна конфіденційність, юридична підтримка та допомога у вирішенні проблеми, − запевняє голова Черкаської обласної організації політичної партії «УДАР» Віталій Іляшенко. − Якщо з якихось причин громадянин не зможе повідомити свою інформацію у телефонному режимі, можна написати на електронну адресу.

Усі електронні повідомлення та дзвінки будуть фіксуватися фахівцями контактного центру громадської приймальні «УДАРу» та невідкладно надсилатися на опрацювання юристам чи органам виконавчої влади.

"Гаряча лінія" працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 19:00, у суботу − з 9:00 до 19:00, неділя та святкові дні − вихідні, повідомляють у Черкаській обласній організації партії "УДАР".
15.08.2012 14:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter