Сільрада Хацьок - владі України: Поверніть народу награбоване, а не шукайте шляхи легалізації вкраденого

Сільський голова села Хацьки Ігор Чекаленко оприлюднив заяву депутатів сільської ради Хацьок "щодо необхідності повернення народу награбованого".

- Оприлюднення декларацій українських політиків і чиновників шокувало народ, який зробив вірний висновок: Україна не бідна країна, а пограбована, - йдеться в заяві. - Наслідком цього пограбування стало доведення 80 відсотків населення до межі бідності та стрімке збагачення найбільш аморальних, цинічних та жадібних психологічних потвор. Без відновлення соціальної справедливості неможливий успішний розвиток країни та добробут народу. Більше того, соціальні катаклізми в умовах війни становлять найбільшу загрозу для національної безпеки.

Саме тому, ми вимагаємо від Президента України, депутатів Верховної ради, членів Уряду та представників усіх політичних сил припинити спроби перевести дискусію про статки псевдоеліти в площину пошуку шляхів легалізації вкраденого. Мова має йти про повернення непідкріпленого доходами багатства та отриманого корупційним шляхом надприбутку. Якщо нинішнє керівництво країни цього не зробить, йому місце на звалищі історії. Народу потрібні лідери, які мають совість, здатні ліквідувати прірву між багатими і бідними та будувати справедливе суспільство.
21.11.2016 17:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter