Фронт Змін вигнав зі своїх лав депутатів Черкаської міськради Вишиваного, Коверського, Ковальчука та Лебедцова

Депутатів Черкаської міської ради Валерія Вишиваного, Андрія Ковальчука, Анатолія Коверського та Бориса Лебедцова рішенням Бюро «Фронту Змін» було виключено із партії. Про це йдеться на офіційному сайті Фронту Змін.
Причини виключення з лав партії Валерія Вишиваного, Андрія Ковальчука, Анатолія Коверського і Бориса Лебедцова - ігнорування рішення Політичної ради «Фронту Змін» про перебування партії в опозиції та недотримання ними внутрішньопартійних принципів.
Зокрема, депутати проголосували за руйнівний для міста бюджет на 2012 рік, запропонований представниками Партії регіонів, який не дозволяє реалізовувати соціально важливі програми місцевого значення.
Вони підтримали рішення міської ради щодо закриття Черкаського пологового будинку №2, тоді як партія «Фронт Змін» разом із місцевою громадою стали на захист цього медичного закладу.
Також політична партія «Фронт Змін» ініціює відкликання депутатів Черкаської міської ради Валерія Вишиваного, Андрія Ковальчука, Анатолія Коверського та Бориса Лебедцова.

Фронт Змін вигнав зі своїх лав депутатів Черкаської міськради Вишиваного, Коверського,  Ковальчука та Лебедцова
03.02.2012 09:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
12:27 03.02.2012 Klavdyj:
"ФРОНТ ЗМІН" ПОВАЖАЮ! Давно пора цих одаричевих (zenzored) послати на три букви..