На Черкащині міжнародні спостерігачі перевірять тиск влади на партію «УДАР»

На Черкащині міжнародні спостерігачі перевірять тиск влади на партію «УДАР»У понеділок, 13 серпня, на Черкащину прибули довгострокові міжнародні спостерігачі від Європейської мережі організацій «ЕНЕМО». За ходом передвиборної кампанії на Черкащині та днем голосування на місцевих виборах спостерігатимуть Блажо Чрвеніца (Чорногорія) та Джована Томашевіч (Боснія і Герцеговина).

«Головне наше завдання – спостерігати за виборами, фіксувати порушення та акумулювати їх у загальноукраїнський звіт нашої організації. По закінченню виборів на основі звіту буде оприлюднення нашої позиції щодо відповідності виборчого процесу міжнародним стандартам. Ми не можемо втручатися в перебіг виборчого процесу, однак будемо збирати інформацію про всі порушення та політичні тенденції», – розповів Блажо Чрвеніца.

Міжнародні спостерігачі ретельно відслідковуватимуть факти тиску місцевої влади на опозиційні партії, про які їм повідомили громадські діячі та незалежні журналісти. Зокрема це стосується тиску влади на підприємців – власників білбордів, яким влада шляхом залякування суворо забороняє розміщувати рекламу опозиційних політичних сил, окрім Партії регіонів та її «технічних» партій, повідомляє Черкаська обласна організація партії «УДАР».
13.08.2012 18:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter