Даценко прочитав "Список Тулуба". Його поетична натура відчула губернаторський переляк

Координатор ради опозиційних сил Черкащини Леонід Даценко вважає, що передвиборною підготовкою влади в області керує недовіра і страх. На його думку, це стає очевидним, коли ознайомишся з так званим «списком Тулуба», де перераховані імовірні кандидати в депутати по мажоритарних округах, яких підтримає черкаська Партія регіонів в особі губернатора Сергія Тулуба.
«Цілком зрозуміло, що партія влади, як ми і передбачали, готується не до чесних і демократичних виборів, а йде шляхом маніпуляцій та підготовки до фальсифікацій. За інформацією, яку, до речі, підтвердив на прес-конференції і міський голова Черкас Сергій Одарич, в облдержадміністрації готують просто дивовижні схеми розподілу мажоритарних округів, і якщо для електоральної перемоги кандидата від влади треба, скажімо, Золотоношу приєднати до Городища, то так і зроблять, - підкреслив Даценко. – До того ж, у оприлюдненому «списку Тулуба» чомусь лише шість прізвищ кандидатів, хоч на Черкащині традиційно було сім виборчих округів. Напевне, в хід піде закладена в виборчий закон лазівка, коли округи розподіляються за процентним співвідношенням кількості виборців, що дасть змогу збільшити кількість мажоритарників в східних і південних областях, де регіонали сподіваються на більшу підтримку, і зменшити в центральних і західних».
На думку Даценка, все це через страх регіоналів перед Центром і Заходом України, які завжди їм відмовляли в політичній любові, а після низки недолугих «рехворм» уряду ПР втратила тут і тих небагатьох прихильників, які ще були.
«Переляк влади настільки сильний, що обласна верхівка готова піти на відкрито анекдотичний поділ Черкас, розкидаючи «шматки» міста між округами з центром у Чорнобаї, Чигирині та Смілі. Як показали попередні місцеві вибори, Черкаси не горять електоральною прихильністю до партії Януковича, тому тут опозиційні сили мають найбільший шанс перемогти,» - упевнений координатор опозиції.
Цікаво, що при такому підході, Тулуб йде на відкрите протистояння з міським головою Черкас Сергієм Одаричем, який не раз висловлював бажання виставити в черкаських округах своїх кандидатів. Даценко каже, що оприлюднення Одаричем таємних планів влади по розподілу округів, - це перший постріл у майбутній війні.
«У «списку Тулуба» немає людей Одарича. І це не помилка, а позиція. Хоча не лише Одаричу не довіряє Тулуб. Як бачимо, в списку немає багатьох відомих черкаських регіоналів, того ж Володимира Олійника, Сергія Пачесюка, Петра Цюрка, відданого владі литвинівця Сергія Терещука і багатьох інших. Натомість губернатор робить ставку на одіозних «господарників» Валентина Нечипоренка і Геннадія Бобова, та ще на «тушок» типу Ігоря Савченка, який ще два роки тому очолював в області виборчий штаб Юлії Тимошенко, а тоді перебіг в партію влади. Ставка неправильна в корені, бо жодні мішки грошей не примусять черкащан забути політичні зради і гучні скандали. Приклад Євгена Влізла, який програв мерську кампанію у Черкасах, як бачимо, нічого не навчив Тулуба, і він так і не зміг зібрати команду справді впливових особистостей,» - наголосив Даценко.
02.02.2012 17:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
23:24 13.02.2012 Dyadya-Vanya:
Дуже добре, що Тулуб не довiряэ Одаричу, бо вiн дiэ як господар i нових кандидатiв треба вибирату у владу.