Тулуба непокоять "окремі факти порушення демократичних норм у сфері діяльності ЗМІ"

Тулуба непокоять "окремі факти порушення демократичних норм у сфері діяльності ЗМІ" Як інформують у Черкаській ОДА, голова облдержадміністрації Сергій Тулуб висловив занепокоєння окремими фактами порушень демократичних норм у сфері діяльності регіональних та місцевих ЗМІ, незважаючи на Постанову ВРУ «Про забезпечення безперешкодної діяльності засобів масової інформації у передвиборний період 2012 року».
За інформацією управління інформаційної політики та зв’язків із ЗМІ облдержадміністрації, в області спостерігається намагання контролювати електронні та друковані ЗМІ. Ці перевірки йдуть врозріз із встановленим Верховною Радою України ще 9 лютого цього року мораторієм на перевірки мас-медіа в період виборчої кампанії, що може призвести до адміністративного тиску чи втручання політиків у роботу журналістів.
Виступаючи перед керівниками контролюючих органів, міст та районів області, Сергій Тулуб наголосив на неприпустимості втручання у діяльність засобів масової інформації. «Деякі почали перевіряти ще й засоби масової інформації. Я зразу попереджаю: не грайтеся з вогнем. Влада буде чітко виконувати усі ініціативи Президента, ми будемо дотримуватися норм свободи слова і карати тих, хто порушуватиме Закон», - підкреслив голова облдержадміністрації.
09.08.2012 16:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter