Черкаська організація КВУ розробила регіональну карту, щоб фіксувати порушення на виборах

Черкаська організація комітету виборців України розробила регіональну карту, щоб фіксувати порушення під час виборчого процесу.
"Насамперед, ми хочемо популяризувати ідею волонтерського спостереження протягом всієї кампанії. Для цього ми створили ресурс, який розмістили на сторінку cvu_ck.ua.
Черкаська організація КВУ розробила регіональну карту, щоб фіксувати порушення на виборах

"Головна фішка — це інтерактивна мапа порушень. На основі Яндекс карти ми намалювали виборчу мапу Черкащини, поділену на округи. Коли надходить інформація про порушення, то на населеному пункті з'являється мітка. Навівши курсор на цю мітку, можна детально ознайомитися із кількістю та змістом порушень, - розповів координатор проекту "Черкащина: захистимо вибір" Юрій Сас під час прес-конференції у Черкасах. - Також буде зазначено джерело інформації, це може бути діяльність нашого спостерігача, повідомлення в ЗМІ, адже 90 % усіх порушень фіксуються засобами масової інформації. Джерелом може бути інформація, яка надійшла від користувача інтернет-ресурсу, але оприлюднюватимемо такі дані лише після перевірки, щоб не поширювати провокаційну інформацію".
Технологію черкащани запозичили у росіян.
"Цей підхід був масово застосований у Російській Федерації на виборах до Держдуми Росії і на виборах президента. Робила це асоціація "Голос". В Україні ця технологія набуває актуальності й популярності, черкащани є першими, хто створив таку карту".
Інна Іщук Gazeta.ua
08.08.2012 17:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter