Опора: Як працювали черкаські мажоритарники цієї осені (дослідження)

Опора: Як працювали черкаські мажоритарники цієї осені (дослідження) 6 вересня стартувала п’ята сесія восьмого скликання Верховної Ради України. Депутати після відпусток повернулись на свої робочі місця. Громадянська мережа ОПОРА проаналізувала, як попрацювали мажоритарники від округів Черкащини впродовж першого місяця після літа.

Отже, Олег Петренко, депутат від 194-го округу, член фракції БПП, згідно з даними письмової реєстрації, відвідав усі 13 вересневих засідань Парламенту. Став співавтором трьох законопроектів та одного проекту постанови. Подав депутатський запит до Київської міської адміністрації. Був присутнім на усіх чотирьох засіданнях свого комітету. Голосував переважно «за».

Мажоритарник від 195-го округу, член депутатської групи «Відродження» Володимир Зубик у вересні, згідно з даними письмової реєстрації, пропустив 6 із 13-ти засідань Верховної Ради. Не зареєстрував за перший місяць п’ятої сесії жодного законопроекту. Запитів не подавав. Варто зазначити, що їх депутат не подавав жодного разу від початку цієї каденції. Так само жодного разу не виступав у Раді ні з трибуни, ні з місця. Пропустив обидва засідання свого комітету. Найчастіше не голосував.

Геннадій Бобов, нардеп від 196-го округу, член депутатської групи «Відродження», пропустив вісім засідань. Не зареєстрував жодного законопроекту. Надіслав депутатський запит Прем’єр-міністру. Під час голосувань переважно був відсутній.

Депутат від 197-го округу, член фракції БПП Владислав Голуб у вересні пропустив 4 засідання Верховної Ради, перебуваючи у відрядженні. Був співавтором двох законопроектів та двох проектів постанов. Тричі виступав з трибуни Парламенту і двічі з місця. До різних інстанцій подав чотири запити, що стосуються проблем округу. Засідання свого комітету не пропустив. У зв’язку з відрядженнями, під час голосувань переважно був відсутній.

Сергій Рудик, мажоритарник від 198-го округу, член фракції БПП, у вересні був присутнім на всіх засіданнях Верховної Ради. Став співавтором одного законопроекту. Один раз виступив з трибуни. Подав чотири індивідуальних депутатських запити, що стосуються проблем округу до різних інстанцій та долучився до одного колективного запиту. Відвідав, згідно з даними сайту бюджетного комітету, усі три його вересневі засідання. Голосував переважно «за».

Нардеп від 199-го округу, член депутатської групи «Відродження» Валентин Ничипоренко у вересні пропустив два з тринадцяти засідань Верховної Ради. Не зареєстрував жодного законопроекту. Подав два депутатські запити, що стосуються проблем округу Прем’єр-міністру. Пропустив обидва засідання свого комітету. Під час голосувань переважно був відсутній.

Антон Яценко, депутат від 200-го округу, член депутатської групи «Відродження», пропустив 5 засідань Парламенту. У вересні став автором трьох законопроектів. Один раз виступав у Раді з місця. Запитів не подавав. Пропустив єдине засідання свого комітету. Під час голосувань переважно був відсутній.
06.10.2016 13:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter