Об`єднана опозиція очікує, що сьогодні вночі намети на Соборній буде знесено

Як щойно повідомили Провінції з прес-служби об`єднаної черкаської опозиції, ймовірність знесення у найближчі години наметового містечка, встановленого вчора на Соборній площі Черкас, є дуже високою. За словами керівника опозиційної прес-служби Тетяни Воронцової, на цю хвилину по периметру Соборної площі перебуває значна кількість правоохоронних органів.
Незадовго до цього керівника Черкаської міської організації ВО «Свобода» Андрія Лубка по телефону викликали в Адміністративний суд Черкаської області (міська організація «Свободи» подала заявку на акцію на Соборній, - Пров.). Причина виклику – позов, поданий проти організаторів наметового містечка Черкаською обласною радою. За словами Воронцової, позовна заява про визнання акції на Соборній площі незаконною підписана головою облради Валерієм Черняком.
Опозиціонери разом з Андрієм Лубком прочекали близько півгодини в приміщенні Адмінсуду. Однак засідання так і не розпочалося.
Представник «Грифону», який охороняв суд, спробував вручити опозиціонерам ухвалу про те, що Адмінсуд прийняв дану справу до розгляду. Опозиціонери відмовилися її брати, бо, на їхню думку, процедура вручення ухвали здійснена всупереч чинному законодавству.
За словами Тетяни Воронцвої, на цю хвилину в наметовому містечку, крім учасників акції, знаходяться депутат облради Анатолій Бондаренко, опозиційний координатор Леонід Даценко та депутат Черкаської міської ради Микола Булатецький.
05.07.2012 23:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter