Черкаська опозиція скаржиться, що під час сесій облради їхнім представникам "затикають рот"

Черкаська опозиція скаржиться, що під час сесій облради їхнім представникам "затикають рот"Депутат Черкаської облради Наталія Старікова обурилася тим, що під час засідань сесії їй та її однодумцям «затикають рота»…
Під час сесії Черкаської обласної ради 26 червня депутата фракції «Фронт Змін» Олександра Турченяка позбавили можливості говорити. Його виступ був украй важливим: йшлося якраз про порядок висвітлення діяльності депутатів Черкаської обласної ради. Проте, гарантії депутатів мати змогу розповісти виборцям про виконання своїх обов’язків часом порушуються – як це, власне, і сталося під час останньої сесії. З цього приводу ми підготували проект відповідного рішення. Рада його завернула – відразу скажу, ми зробимо все для того, аби це рішення все-таки було розглянуто однією із наступних сесій. Незважаючи на те, що Турченяк попередньо повідомив про необхідність свого виступу, слова йому так і не надали.
Минулої сесії така ситуація сталася зі мною - можливості виступити не надавали, доки не довелося, як школярці, банально «тягнути» руку. Сьогодні, крім Олександра Турченяка, можливості донести до людей свою позицію були позбавлені й інші депутати. Виступ депутата від об’єднаної опозиції Валентини Коваленко, яка зверталася до колег-депутатів із проханням включити до порядку денного розгляд проекту рішення про захист української мови, просто перервали. Тож у мене виникає питання: чому можливість висловити те, що важливо і для депутатів, і для їх виборців, повинна залежати не від регламенту ради, а від власного бажання її керівництва?
27.06.2012 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter