Одарич мріє про більшість у новій міськраді з 25-28 депутатів

Як інформують у ПВД, кандидат на посаду міського голови Черкас Сергій Одарич обдумує, як сформувати більшість у міській раді. Саме це випливає із його звернення до містян, яке він озвучив у ефірі телеканалу «ВІККА».

Сергій Одарич розповів про свою підтримку на виборах, а також про те, які політичні сили потрапити в міську раду. Як відомо, до міськради потрапити партія міського голови — Партія вільних демократів, Блок Петра Порошенка «Солідарність», ВО «Батьківщина», ВО «Черкащани», ВО «Свобода», «Українське об’єднання патріотів — УКРОП», «Об’єднання «Самопоміч» та Радикальна Партія Олега Ляшка.

Сергій Одарич розглядає формування демократичної більшості також з депутатів «конструктивного крила» Блоку Петра Порошенка.

На його переконання, «вибори завершилась, депутати є обраними». Мовляв, лишилася лише технічна робота передавання документації дільничних комісій у міську.

«Завдяки голосам черкасців вісім партій матимуть у міській раді представництво. Дуже важливо, щоб, попри розпорошеність міської ради, була сформована більшість. Я такі можливості бачу», – запевнив мер.

На думку Сергія Одарича, така більшість може становити 25-28 депутатів.

Опісля він розкритикував роботу колишнього складу міської ТВК, яка тривалий час відмовлялась реєструвати частину «Вільних демократів» і навіть намагалась зняти його з виборів. Сергій Одарич поскаржився, що через це мав мало часу на спілкування із виборцями.

У свою чергу, суперник Одарича, лідер черкаської "Батьківщини" Анатолій Бондаренко подякував своїм виборцям за підтримку ...на своїй сторінці на Фейсбук.

- Наш шлях розвитку міста тільки починається, - вважає А. Бондаренко. - Попереду другий тур виборів, який раз і назавжди змінить ситуацію в міській раді. Я обіцяю ніяких квотних принципів формування коаліції , в коаліції розвитку міста будуть всі хто хоче змін , хто своєю працею буде доводити що він приносить користь людям. Для мене служити громаді велика честь, і я не підведу. Зміни починаються, ми переможемо разом!
28.10.2015 12:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter