В Умані за попереднім підрахунком голосів Цебрій переміг Плетньову на 133 голоси

В Умані за попереднім підрахунком голосів Цебрій переміг Плетньову на 133 голосиВ Умані ще не оголошено офіційний результат виборів міського голови. Про те, як поводять себе два основні претенденти на перемогу - в матеріалі "Вечірньої Умані".

Умань має всі шанси перетворитися на найгарячішу точку Черкащини, ареною політичних ігор та «розборок». Нардеп Антон Яценко уже назвав вибори фальсифікованими та погрожує ТВК організацією наметового містечка. Куди вийдуть десять тисяч уманчан…

Обидва конкуруючі штаби «Відродження» та БПП «Солідарність» вели паралельний підрахунок голосів. І отримали однакові результати. Відрив між Олександром Цебрієм та Іриною Плетньовою склав 133 голоси на користь першого.

Це неабияк обурило нардепа Антона Яценка. Він назвав голосування фальсифікованим та ще до оголошення результатів виборів уже вимагає від ТВК перерахунку голосів.

- На місцевих виборах перемогли Ірина Плетньова та Партія «Відродження». Проте сьогодні жуліки та бандити намагаються вкрасти в уманчан їх майбутнє та право мати нормального міського голову, нормальну міську владу. Офіційні спостерігачі вже подали скарги до ТВК та суду щодо порушення порядку підрахунку бюлетенів. Якщо ТВК не призначить перерахунок бюлетенів, ми звертатимемось до ЦВК та суду , - заявив нардеп Антон Яценко. - Ми розпочнемо безстрокову акцію протесту проти фальшування результатів виборів та розіб’ємо під ТВК наметове містечко, вимагаючи перерахунку голосів. Якщо нашу вимогу про повторний підрахунок голосів не буде виконано, ми будемо вимагати призначення перевиборів міського голови.

Така заява нардепа дивує їхнього головного конкурента Олександра Цебрія. Його команда вже починає готувати до тривалих судових протистоянь.

- В законодавстві України, та будь-якої іншої країни ви не знайдете норми, яка б регламентувала розмір випередження конкуруючих кандидатів! Це не те що нонсенс, це нісенітниця!, – коментує заяву опонента Олександр.

ТВК скаргу нардепа ще не розглядала. Працівники комісії продовжують приймати протоколи від ДВК та рахувати голоси.

За словами Олександра Цебрія, після гучної заяви Антона Яценка через декілька годин до нього зателефонувала Ірина Плетньова та привітала з перемогою.

Проте нардеп Антон Яценко та його кандидат на посаду мера Умані спростовують дану інформацію.

- Я ні до кого не телефонувала. Ще не має офіційних даних. Кого ж тоді вітати? – коментує Ірина Плетньова.

Антон Яценко називає Олександра Цебрія брехуном та обіцяє йому цікаве життя.

- Ніколи Плетньова не вітала з перемогою Цебрія. Він крадій та шахрай. Для нього брехати це нормальний стан. Йому життя все одно не буде. Ми обіцяємо Цебрію цікаве життя. Я все одно з нього не злізу, - коментує нардеп.

Який буде результат виборів ще невідомо. Проте фінал політичної гри обіцяє бути цікавим.
28.10.2015 11:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter