Тулуб охарактеризував візит у Нью-Йорк, як "дуже позитивний"

Тулуб охарактеризував візит у Нью-Йорк, як "дуже позитивний"Візит черкаської делегації до Сполучених Штатів Америки можна охарактеризувати як «дуже позитивний». Про це сьогодні на брифінгу в ОДА заявив голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб.
За словами Тулубу, Черкащина стала першим регіоном України, якому аплодували в Асамблеї штату Нью-Йорк. У цьому штаті проживає близько 20 мільйонів жителів.
- Ми провели переговори з керівництвом штату, керівництвом асамблеї, спікером, - розповів Тулуб. – Підписали меморандум. Відбулася зустріч з діловими колами, ми побували в Сенаті. Асамблея одноголосно прийняла прокламацію на честь черкаської делегації з метою розвитку наших взаємовідносин. Така ж саме прокламація була прийнята Сенатом цього штату.
За словами голови ОДА, було проведено презентацію Черкаської області перед представництвами дипломатичних місій ООН. Відбулася зустріч з головою Генеральної асамблеї ООН Йозефом Дейцем.
- Уперше за 65 років існування ООН там був представлений регіон з України, - заявив С. Тулуб. - Президент Генеральної асамблеї ООН запропонував створити таку групу спостерігачів регіонів. Черкаській області було запропоновано представляти там свій регіон. Офіційні документи з цього приводу будуть нами направлені в 3-денний термін.
25.06.2012 16:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter