Локшина-продакшенс: Бондаренко обіцяє за рік "закатати в асфальт" всі Черкаси

Локшина-продакшенс: Бондаренко обіцяє за рік "закатати в асфальт" всі ЧеркасиАнатолій Бондаренко, голова Черкаської обласної організації ВО «Батьківщина», переконаний, що йому вдасться протягом року навести лад з дорогами і тротуарами у Черкасах:

«Мені боляче дивитися, як руйнується, фактично знищується, наше місто. Розбиті дороги і тротуари, сумнівні забудови витісняють зелені зони та сквери, занепадає комунальне господарство міста. І це не повний перелік проблем, які ось уже 10 років нам обіцяють вирішити. Черкасці уже втомилися від порожніх обіцянок і чекають від нового голови реальних дій і конкретних результатів. Той, хто не хоче нічого робити, він шукає привід, аби нічого не робити. Нам постійно обіцяють відремонтувати дороги, які вже і дорогами назвати важко. Я, як господарник, відповідально заявляю, що це питання можна вирішити всього за рік. Для цього нашою командою розроблено програму «Дороги міста», завдяки якій упродовж року на черкаських дорогах не залишиться жодної ями, а на магістральних вулицях нашого міста буде повністю замінено дорожнє покриття. Буде проведено повна реконструкція бульвару Т.Г.Шевченка зі збереженням зелених насаджень. Бульвар стане візитівкою і окрасою міста. Щоб дощ не був для Черкас катастрофою, плануємо в короткий термін очистити мережі зливової каналізації».

Від Провінції:
Якщо б "Провінції" хтось поставив запитання: "Чи можливо таке хоча б теоретично?", ми б сказали - так! Але за умови, що потужна команда Бондаренка-Мушиєка візьметься за капітальний ремонт автобана "Черкаси-Київ" імені Сергія Одарича. У такому випадку можна навіть швидше, ніж за рік...
02.10.2015 18:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter